news-img

Опубліковано: 29.05.2024

Українське у Лондоні! Компанія Шато Чизай представила вино Закарпаття на професійній виставці London Wine Fair

Разом з колегами – виноробами України й ентузіастами розвитку українського виноробства у рамках ініціативи Wines of Ukraine – працюємо для спільної справи. 20-22 травня у виставковому центрі Olympia London на єдиному національному стенді London Wine Fair ми знайомили з найкращим  вином України професіоналів галузі: імпортерів, рітейлерів, експертів, сомельє, журналістів…

 

London Wine Fair – наймасштабніша тематична подія Великої Британії й одна з значних винних виставок світу.

Зустрічали відвідувачів, спілкувалися та знайомили з винами із Закарпаття, нашою класикою і, звісно, новинками, зокрема і найсвіжішими – Коньяками Закарпаття. Гості найбільше відзначали такі позиції нашого асортименту:

Carpathian Sekt Blaufrankisch – рожеве ігристе брют з тонким ягідно-квітковим букетом, дуже актуальне для весни та літа. До речі, це вино відзначив ведучий дегустації українських вин – британський Master of Wine Річард Бампфілд.

Зацікавила й наша «зірка» Late Harvest – солодке вино спеціального типу із ботритизованого винограду сорту Фурмінт.

bottle

Furmint Orange

Furmint Orange

497 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Олександра Поліщук, віцепрезидентка компанії з розвитку, розповідає:

«Особливу увагу відвідувачів отримало й інше вино цього сорту – сухе помаранчеве Furmint Orange. Це вино, яке команда мріяла створити кілька років, нарешті це сталося торік і стало успіхом – бурштинове від Шато Чизай знайшло поціновувачів, вино отримало гарні відгуки. Тим паче приємно, що це перше помаранчеве вино з сорту Фурмінт в Україні.

Що зазначали люди? Вино сподобалося своєю яскравою ароматикою, балансом смаку, легкістю, як для традиційного поняття Оранж. Воно ідеальне як альтернативний варіант для поціновувачів помаранчевих вин. А також для тих, хто тільки починає цікавитися трендовими Оранжами, за рахунок своєї легкості та відсутності міцних танінів. Як говорили наші гості, easy drinking orange wine».

Велику цікавість викликали й Коньяки України від Шато Чизай. Це найновіша продукція в асортименті: Коньяк Закарпаття 5 «зірочок» і Коньяк Закарпаття «Мала Гора» 7 «зірочок», у бленді якого є навіть 17-річний спирт.

Знаковою подією на виставці стала і лекція та дегустація вин з виноробень, які турботливі до довкілля. Організувала її міжнародна ініціатива Porto Protocol, яка об’єднує винні компанії з таким баченням. Пишаємося, що з 2020 року є в цій організації і щиро вдячні, що наше вино обрали для поважного заходу.

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман відзначає: участь у міжнародних подіях винної галузі дуже важлива для компанії.

«Ми маємо мету розвиватися в дусі світових тенденцій. Власне, й робимо це. А відтак треба тримати руку на пульсі. Участь у цих подіях – це щоразу і перевірка себе, адже отримуємо фідбек від найкращих спеціалістів, і навчання, і натхнення.

А ще щоразу це майданчик, де можемо заявити про Україну. Не тільки як країну, що переживає надзвичайно складні часи, але також і як державу, яка незламна, яка, попри все, живе, розвивається, створює продукти світового рівня та гідно їх представляє.

Від імені Шато Чизай дякую енергійній та самовідданій команді Wines of Ukraine, London Wine Fair і всім, хто підтримує участь українських виробників у цьому форумі! Усім, хто підтримує Україну!», – говорить Геннадій Йосипович.

 

* Участь Wines of Ukraine у London Wine Fair відбулася за підтримки програми міжнародного співробітництва ReACT4UA (Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі), що фінансується урядом Німеччини. Стратегічним реалізатором програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стабільності, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), особливо з огляду на вступ до ЄС.