Анатолій Полосков: директор Шато Чизай про нове призначення
news-img

Опубліковано: 25.11.2020

Анатолій Полосков: “Шлях Шато Чизай продовжується, й усі найбільш значущі перемоги й успіхи – попереду”

Топова новина – новий голова Закарпатської обласної державної адміністрації. Інформація з Кабінету Міністрів України – Олексія Петрова на посаді замінить Анатолій Полосков. Саме він зараз є директором виноробні Шато Чизай, де працює вже 20 років. Доки громадськість цікавиться персоною Анатолія Олександровича та розмірковує про його майбутні перші кроки на посаді, ми скористалися ексклюзивною можливістю отримати коментар з перших вуст.

«10 квітня 2000 року – початок мого життя разом з Чизай.
20 років становлення і постійного руху вперед, відповідальність за посадку винограду, зростання разом з ним, отримання міжнародних нагород за чудові вина з самого серця Закарпаття – все це народжувалось і відбувалось разом з прекрасними професійними людьми, які творили і творять історію закарпатського вина.
Все, чим сьогодні є Шато Чизай – від виноградників і виробничих майданчиків до офісів і виносховищ, від абсолютного нової невідомої першої приватної виноробні Закарпаття до знаного в багатьох країнах світу бренду – все це побудовано з нуля руками цих людей, командою Шато Чизай.
У нашій команді є дівчата, які ще не народилися в той час, коли мій шлях з Чизай був вже розпочатий, і це так важливо – бути поруч з молодим поколінням, від якого ти вчишся, яке вчиться від тебе.

bottle

Ice Wine

Ice Wine

563 Грн

Купити вино
news-img

 

А далі – право вибору. Згуртовується команда однодумців, і приходить та хвилина, коли тобі довіряють і пропонують нове коло найважливіших обов’язків з величезною відповідальністю в не найпростіші і не найпрогнозованіші часи: або ти берешся, і намагаєшся бути ще більш корисним Закарпаттю, або відходиш вбік, і продовжуєш займатися тією звичною справою, яку робив 20 років.
Для когось це – вибір. Для мене вибору нема. І тому 25 листопада я був на засіданні Кабінету Міністрів України, і Прем’єр разом з міністрами погодили моє призначення на посаду голови Закарпатської ОДА.
Далі – по процедурі: спецперевірка, і при позитивному результаті – рішення Президента.

Але про це – трохи згодом», – каже Анатолій Полосков.

Він наголошує: рішення Кабміну 25 листопада – тільки перший етап процедури, треба ще дочекатися указу Президента, а до того продовжує бути директором Шато Чизай.

Анатолій Олександрович Полосков живе і працює на Закарпатті з 1990-го року. З 2000-го є директором Виноробної компанії Шато Чизай. Професійний юрист, має 52 роки, мешкає у Берегові. Цьогоріч Анатолій Олександрович очолив Громадську спілку «Дорога вина та смаку Закарпаття», котра об’єднала знакових виробників і цікаві туристам локації регіону для створення нового туристичного продукту.

Відео, де Анатолій Полосков особисто представляє вино Ice Wine, яке визнане найкращим в Україні, можна переглянути ТУТ.

P.S. 7 грудня 2020 року Президент України підписав Указ про призначення Анатолія Полоскова головою Закарпатської ОДА.