Виноградарі Шато Чизай готові здійснити зимову обрізку винограду
news-img

Опубліковано: 23.12.2020

Геннадій Гутман: «Навіть коли виноградники «сплять» – виноградарі Шато Чизай працюють»

Засновник виноробні Геннадій Гутман зібрав на нараду у форматі онлайн-конференції аграрний підрозділ компанії – це виноградарі Шато Чизай. Стартує зимова обрізка винограду і, як до всіх процесів у виготовленні вина від лози і до келиха, в Шато Чизай до цієї справи підходять ретельно. Адже виноградники Шато Чизай – символ Закарпаття і найбільша цінність компанії.

Вино починається на винограднику, і кожна процедура з лозою – безмежно важлива для якості майбутнього напою. І навіть зимовий період, коли виноград «спить» – не час відпочинку для спеціалістів-виноградарів.

Враховуючи вимоги часу, підготовку до зимової обрізки лози почали саме в онлайн-форматі за участі всіх відповідальних за виноградники компанії. А це й фахівці з Угорщини. Шато Чизай консультують Дьордь Ровжа, агроном виноробного регіону Токай, і Золтан Шлезак, голова Асоціації сомельє Угорщини, засновник та генеральний директор Угорської Академії гастрономії і сомельє.

Детально обговорили схеми обрізки лози, які цілі стоять перед виноградарями, як працювати з кожним сортом й визначили черговість і терміни робіт на ділянках. Фахівці з Угорщини контролюватимуть зимову обрізку лози через щоденні фото- і відеозвіти. За процес відповідають керівники кожного з виноградних масивів компанії.

bottle

GRAPE WHITE BLEND

GRAPE WHITE BLEND

220 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

 

Геннадій Гутман говорить:

«Наші лози зростають і зараз мають уже 14 років. Разом з ними зростаємо і ми, адже постійно підвищуємо якість вин Шато Чизай та експериментуємо, створюємо новинки.

Ми ставимося до виноградів як до найбільшого нашого багатства, як до природної краси і як до надзвичайно цінного результату людської праці. І праця ця щоденна і дуже кропітка.

У наші виногради вкладено неймовірно багато ресурсів і любові. Кожної лози протягом сезону виноградар торкається не менше 12 разів.

Усе, що відбувається на винограднику, ми стараємося робити максимально правильно та професійно, щоби в підсумку кожен, хто куштує вино Шато Чизай в Україні чи закордоном, відчув найвищий рівень якості і мав радість. Тому навіть коли виноградники «сплять» – виноградарі Шато Чизай працюють».

news-img

 

Загалом у Шато Чизай 272 гектари виноградних плантацій. Це 1 мільйон 88 тисяч виноградних кущів, що відповідає кількості населення області, тобто, по одній лозі на кожного закарпатця.

Виноградники Шато Чизай, закладені в 2006 році, називають найкрасивішими в Україні. Вони розташовані на найкращих мікротеруарах у трьох районах області.

Компанія вирощує півтора десятки виноградів європейських і локальних сортів (Черсегі Фюсереш, Трамінер Рожевий, Фурмінт, Мускат Оттонель, Каберне Совіньйон, Мерло, Піно Нуар та інші).

Шато Чизай виготовляє вина тільки з власного врожаю. А значить, відповідає за кожну краплину вина, в котре вкладає і роботу, і душу.