news-img

Опубліковано: 31.03.2023

Про Україну та вино! Представили державу та свою справу на головній винній події світу – ProWein Dusseldorf

Історична подія на найбільшій події виноробної галузі в світі – виставці ProWein Dusseldorf! Нею стала потужна участь українських виноробів та національний стенд Wines of Ukraine, що об’єднав десятьох виробників (і ще 4 виноробні презентували себе самостійно). Разом з колегами протягом трьох днів виставки команда Шато Чизай спілкувалася з представниками виноробної галузі всього світу. Знайомилися, знайомили з винами і доводили: українське вино варте уваги, а Україна – це держава неймовірних сміливих людей, а ще й виноробна країна.

 

Гості виставки проявили величезну зацікавленість винами України. Український стенд став «зіркою» події, там завжди було велелюдно.

Участь українських виноробів у ProWein 2023 з національним стендом Wines of Ukraine організували Асоціація крафтових виноробів України за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці з Generalkonsulat der Ukraine in Düsseldorf.

Окрім численних дегустацій, в рамках виставки відбулася й презентація про історію українського виноробства, регіони та особливі сорти, яку провели амбасадори Євгенія Ніколайчук, Анна-Євгенія Янченко та Андрій Тарасов.

bottle

Carpathian Sekt Chersegi

Carpathian Sekt

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Співорганізаторка українського стенду на ProWein й CEO виставки Wine & Spirits Ukraine Вікторія Агромакова говорить:

«Ці перші кроки на світовій винній арені були початком Нового великого шляху українського вина!

Але найбільше досягнення цих днів – об’єднання виноробів. Wines of Ukraine насправді не був стендом окремих компаній, це був єдиний стенд України: всі презентували вина колег не менш активно, ніж власні!

Ця єдність і є рішучою силою на шляху завоювання міжнародного ринку! Ця єдність наближує нашу Перемогу!».

В ініціативі Wines of Ukraine підбили підсумки заходу. Вони підрахували, що:

☑ за три дні виставки не менше ніж 2300 відвідувачів дегустували українські вина, спілкувались з виноробами та командою Wines of Ukraine, ставили запитання, дізнаючись про сорти й регіони, та відзначаючи вина, що сподобались особливо.

☑ загалом  стенд побачило не менше ніж 10 000 гостей. Він був таким гарним, що привертав увагу навіть тих, хто дуже поспішав.

☑ за 3 дні учасники стенду провели щонайменше 300 сесій бізнесових перемовин!

Отже, результатами виставки має стати не тільки більша обізнаність світової спільноти з Україною і винами України, а й, сподіваємося, розширення експорту українського вина.

news-img

 

Засновник компанії Шато Чизай Геннадій Гутман ділиться враженнями:

«Коли ми в 2018 році вперше брали участь у ProWein, з власної ініціативи, то були однією з двох компаній, які представляли там Україну. На виставці ми бачили, як гарно виноробні держави світу представлені єдиними національними стендами, й це не тільки про, скажімо, Францію, Італію, але й про Грузію, Молдову… Ми мріяли, що колись у Дюссельдорфі буде яскравий стенд України, але, відверто, мало на це сподівалися. Та нарешті це сталося, і сталося в такий важкий час.

Разом з тим, це час, коли про Україну слід говорити всьому світу. І ми робимо це й через вино. Дехто з колег, амбасадорів українського вина, називає це винною дипломатією. І це працює! Бачимо величезний інтерес до України. Вже більше ніхто не запитує: а де ця держава? Нас знає світ, і світ пізнає українські вина. А вони цього варті, ми і колеги доводимо це нагородами міжнародних конкурсів, як-от тепер дві наші срібні медалі конкурсу Mundus Vini під егідою ProWein.

І ще про дуже важливе – єднання. Наш стенд Wines of Ukraine, спільна участь у  ProWein, де ми виступали разом, одним фронтом колег і друзів – був як сім’я. Дружність, розуміння спільної місії, ця чудова енергія взаємопідтримки – це прекрасно. Дякую всім, хто причетний до цієї великої справи! Далі буде. Бути добру!»