news-img

Опубліковано: 09.03.2023

Дві Срібні медалі Mundus Vini: Мерло та Піно Нуар! Нагороди найсуворішого і найпрестижнішого конкурсу вина – у Шато Чизай

У Шато Чизай – одні з найцінніших нагород за всю історію нашої участі у міжнародних змаганнях виноробів. Це складно, почесно та відповідально, адже це Mundus Vini: найбільш консервативний, суворий, відповідальний конкурс вина в світі! Радіємо, що чергові нагороди Шато Чизай – саме звідти, адже це безперечний знак якості для вин made in Ukraine, для вина Закарпаття. Срібні медалі отримали витримані вина Мерло та Піно Нуар.

 

 

Престижний. Професійний. Строгий. І все в ступені “най”. Це про найбільш консервативний конкурс у винному світі, за що його люблять, бояться, поважають.

Mundus Vini – одне з найбільш суворих змагань вин зі всього світу. Журі – 300 визнаних експертів виноробства, торгівлі, гастрономії, винного бізнесу, ЗМІ.

bottle

Merlot

Витримані сухі вина

497 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Як усі елітні винні змагання, Mundus Vini проходить у форматі дегустації наосліп. Журі з усього світу тестує вино за багатьма параметрами, і не знає нічого: як виглядає пляшка чи етикетка, походження вина, витримане чи ні, якого вінтажу…

І з конкурсу вина Mundus Vini 2023, який щойно завершився в Німеччині, маємо чудові новини для виноробства України й компанії Шато Чизай.

🏆 Срібна медаль – сухе червоне витримане вино Merlot 2018 (89 балів зі 100)

🏆 Срібна медаль – сухе червоне витримане вино Pinot Noir 2018 (89 балів зі 100)

Один з чудових «бонусів» участі в Mundus Vini – те, що виноробні отримують докладну оцінку вин, які брали участь у конкурсі. А значить, можуть зробити важливі висновки.

Піно Нуар отримав свої високі бали, зокрема, за виразну комплексність, довершеність букету. Чисті й приємні ноти сухофруктів та ягід також сподобалися суддям, як і властиві сорту гарні кислотність та терпкість. Чудових балів додали смаковиті вишневі та джемові тони благородного вина.

У Мерло міжнародні експерти насамперед високо оцінили гармонійність вина, яскраві тони червоних ягід і сухофруктів. Журі припали до душі помірні димчасті ноти аромату та виразні відтінки спецій у смаку. Це саме те, за що так багато людей у світі і любить сорт Мерло.

news-img

Нагороди конкурсу – найкращий сигнал про якість вина і високий рівень виноробні для всіх у винній справі в світі.

Найнижчі нагороди Mundus Vini вважають ціннішими, ніж золоті медалі багатьох міжнародних конкурсів.

І тому так багато значать високі 86 балів для ігристих вин Carpathian Sekt: брютів Черсегі і Блауфранкіш. Офіційно: наші секти – у вищій лізі світового виноробства!

Карпатські секти – це колекція ігристих вин, народжених на Закарпатті.

Повага до історії регіону, локальні й унікальні сорти винограду на 100% власне виробництво – це те, що ми вкладаємо в ці особливі вина.

А ще ви знайдете в них тендітність, елегантність аромату і смаку та просто радість, яка зараз так потрібна.

Приймаємо вітання та приймаємо замовлення! А найперше дякуємо, що обираєте українське! 💛💙