news-img

Опубліковано: 20.05.2022

Виноробня Шато Чизай разом з колегами представила вина України світовій еліті галузі на Pro Wein Dusseldorf

Представити Україну всьому виноробному світу. Таку нагоду і честь виноробня Шато Чизай мала на провідній винній виставці у Німеччині – Pro Wein Dusseldorf. Єдиним фронтом виноробні України (регіони Одещина, Миколаївщина, Херсонщина, Київщина, Донеччина й Закарпаття) знайомили з Wines of Ukraine світову еліту винної галузі, презентуючи вина-візитівки та розповідаючи про нашу державу.

 

Дивували цінителів та потенційних замовників автохтонними сортами, особливими технологіями, знаковими винами.

Так, компанія Шато Чизай представила легендарне десертне вино, візитівку виноробства Закарпаття – «Троянду Карпат». Уже у 2022 році це вино отримало Золоту медаль і відзнаку Best Wine By Quality Award Паризького винного кубку.

Під час презентації винна експертка Євгенія Ніколайчук розповіла про виноробство в різних регіонах України і, власне, про Україну як виноробну державу: різноманітну, з глибокою історією й надзвичайно перспективну.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

«Дуже велике зацікавлення, подив і захват – так можна охарактеризувати реакцію гостей презентації. На представленні Wines of Ukraine був аншлаг. Й у всіх розмовах, спілкуванні, певно, 80% це були запитання про Україну. Тож, представляючи вина, ми представляли Україну.

Чи ми відкрили її гостям як виноробну державу? Так. Гідно презентували українські вина, виноробство України. За це велика подяка всім, хто взяв участь в організації заходу, зокрема, Євгенії Ніколайчук, CEO Wine & Spirits Ukraine Вікторії Агромаковій, Світлані Цибак, а також інституту Гайзенхайма в особі Андрія Тарасова та генеральній консулці України в Дюссельдорфі Ірині Шум», – розповідає віцепрезидентка з розвитку компанії Шато Чизай Олександра Поліщук.

Pro Wein у Дюссельдорфі – один з наймасштабніших і найпрестижніших заходів у сфері вина. Учасниками є безліч експертів, тематичних ЗМІ, людей світу виноробства й торгівлі вином, баєри, імпортери. Саме там також укладають угоди про експорт вин України. До слова, нещодавно перелік країн, куди постачає вина Шато Чизай, поповнили Естонія, Сингапур і Китай, посилюється співпраця з Великою Британією. Вина України і, зокрема, Закарпаття, доводять: вони варті уваги і поваги світу.

news-img

 

Як розповіла Євгенія Ніколайчук, ситуація в державі змінила формат і масштаб презентації, але важливо, що знайомство таки відбулося:

«Якби не війна, то цього року вперше українські винороби представляли би нашу країну на колективному стенді “Wines of Ukraine”. Якби не війна, ми б закінчили кампанію з розробки айдентики для першого стенду Wines of Ukraine, що можна використовувати і на майбутніх подіях…

Тут може бути ще багато «якби не війна». Але головне, що навіть у цих умовах нам вдалося зробити лекцію та дегустацію про наші локальні вина. І нам вдалося трішки презентувати наші вина колективно.

Дякую за підтримку на рівні держави ще починаючи з листопада Міністерству закордонних справ та всім причетним! Нехай все, що планувалося ще з минулого року, вдасться в березні 23-го на наступному ProWein. У нас є ще рік на повноцінний гарний дебют. А ви пийте українське, бо воно того варте!».

Віримо: вже незабаром весь цивілізований світ матиме нагоду відзначити Перемогу України. Ідеально – з келихом українського вина 💛💙