news-img

Опубліковано: 03.10.2023

Три міцні напої – три золоті нагороди

Нова перемога у конкурсі для провідної виноробні Закарпаття. Усі три виноградні міцні напої Шато Чизай – Grape White Blend, Grape Gold Blend і Вишнева наливка «Cherry»  – отримали золоті медалі ІV Всеукраїнського професійного дегустаційного конкурсу Independent Craft – це Премія Ukrainian Craft Spirits Awards 2023. В основі кожного з напоїв – виноградний дистилят власного виробництва найвищого ґатунку, вміння досвідчених виноробів і міцні, безкомпромісні вимоги до якості.

 

 

«Три міцні напої – і три золоті нагороди. Знову є нагода привітати команду з гарним результатом – перемогами наших Grape White Blend і новинок: Grape Gold Blend і Вишневої наливки», – каже Геннадій Гутман, засновник компанії Шато Чизай.

bottle

GRAPE GOLD BLEND

Міцні напої

277 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

«Якщо наш Grape White Blend отримує відзнаку вже вчетверте, то особливо радує успіх нових продуктів.

Тим паче, що цьогоріч ми запустили виробництво – повністю нові потужності з виготовлення виноградних спиртів та напоїв на їхній основі. Виробництво на 100% наше, українське – від нашого винограду, компетенцій і до вітчизняного устаткування.

Саме там і народилася найновіша позиція в «міцному портфелі» Шато Чизай – Grape Gold Blend, напій, 6 місяців витриманий у бариках з-під марочного десертного вина «Троянда Карпат», що надало особливої харизми в ароматі та смаку.

Переконливо раджу усім ознайомитися з унікальним для українського ринку продуктом! Він уже отримав схвальні відгуки міжнародних спеціалістів і це триває. Впевнений, що попереду ще не одна конкурсна медаль.

Вітаю нашу команду, наших виноробів з новими перемогами!

Куштуйте якісне, закарпатське, українське! Бути добру!», – говорить Геннадій Йосипович.

news-img

 

 

Grape White Blend Шато Чизай створює з 2020 року, це перший із колекції міцних напоїв Шато Чизай.

Дистилят створений із ароматного вина з відбірного винограду сортів Фурмінт та Черсегі Фюсереш.

Відомий і для багатьох улюблений напій, який цінують за особливий аромат із фруктовою нотою та м’який смак.

Наш вишуканий дистилят подобається тим, хто серед міцних вибирає напої з благородним виноградним характером, як-от грапа чи бренді.

 

Що ж до Вишневої наливки, то це її перший «вихід у світ» і тішить, що одразу із «золотим» результатом.

Це новий, сучасний погляд на міцний напій із вишнею. Благородний виноградний дистилят і соковиті вишні гармонійно поєдналися, щоби створити глибший, ефектніший смак із тонами в’яленої ягоди та пікантністю кісточки.

У команді Шато Чизай вважають, що «Cherry»ідеально пасує до затишних посиденьок з рідними і друзями за теплими розмовами.

 

Загалом у конкурсі змагалися 115 взірців міцного крафтового алкоголю.

Як зазначив голова дегустаційної комісії, президент Асоціації сомельє України Іван Бачурін, у категорії виноградних дистилятів у Шато Чизай не було конкурентів:

«Єдиний виробник, який показав справді збалансовані, витончені та вишукані напої, це Шато Чизай – це вишукано і складно».

Запрошуємо зігрівати осінні вечори з найкращим від Шато Чизай!

Замовляйте на chizay.com або ж 📲 050 430 20 60.

Дякуємо, що обираєте українське! 💛💙