Вино «Сакура Закарпаття». Легенда про сакуру Закарпаття
news-img

Опубліковано: 26.06.2020

«Сакура Закарпаття»: настрій цвітіння, збережений у вині

Сакури – легенда і диво, яким прикрашена весна на Закарпатті. А от вино «Сакура Закарпаття» – натхнення  цвітіння, яке ми зберегли для вас на цілий рік. Ми створили це тендітне вино для того, щоби в кожному куточку України ви відчули магію і неймовірний настрій, який несуть квітучі дерева японської вишні. А ще для вас легенда про сакуру Закарпаття.

Як з’явилися екзотичні дерева на Закарпатті, котрі згодом стали квітучим символом краю?

Є кілька легенд. Одна з них каже, що колись саджанці сакури везли імператорові Австро-Угорщини Францу Йосипу у подарунок від імператора Японії.

Шлях, звісно, пролягав через Закарпаття – вічне перехрестя доріг і культур. У Мукачеві, де ночували посланці, прочули, що перевозять японську вишню.

«Вишня на ґаздівстві (господарстві) згодиться!», – вирішили там і поцупили молоді деревцята. Тоді не знали, що японська вишня – сакура – красиво цвіте, але плодів не дає…⠀

bottle

Сакура Закарпаття біле вино

Сакура Закарпаття 2021

157 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

 

Але насправді сакуру на Закарпаття привезли ну зовсім трохи пізніше чеські ботаніки. У 1920-х роках вони створювали в Ужгороді район Ґалаґов, і для озеленення вирішили використати саме японську вишню, яка неймовірно гарна навесні.

Отже, найдавнішим сакурам Закарпаття уже близько століття. А молодші дерева прикрашають багато міст краю. Порахувати, скільки сакур зростає в області, вже неможливо, рахунок на тисячі. Але точно – найбільше в Україні.

Про кількість сакур сперечаються Ужгород і Мукачево, як і про те, де найдовші вулиці з сакуровими алеями. Але кожна сакура Закарпаття прекрасна. І побачити казкове цвітіння приїздять тисячі туристів… ⠀

Шато Чизай мріє, щоби вся Україна відчула магію цвітіння сакур Закарпаття. Ми пропонуємо зробити це через смак і аромат вина. Особливого вина!

Ми створили лімітовану серію вина «Сакура Закарпаття», яке розливають спеціально до свята цвітіння. А от насолодитися можна протягом усього року.

news-img

 

«Сакура Закарпаття» – це лімітована серія із двох сухих вин, елегантних, ніжних і приємних, як квіт сакури.

Біле вино «Сакура Закарпаття» ми створили з унікального сорту винограду Черсегі Фюсереш із додаванням Мускату Оттонель. Щороку наш головний винороб Золтан Удваргельї робить особливий купаж з двох ароматних виноградів, надихаючись чудовим періодом, коли повітря сповнене пахощами квітів.⠀

Для рожевого вина «Сакура Закарпаття» обрали найкращі ягоди французького сорту Піно Нуар. Розе присвячене перемозі весни, яку треба відсвяткувати. Красиве, ніжно-запашне вино, смак якого – гарне відкриття.

Створене навесні, це вино чудово прикрасить ваше літо. «Сакура Закарпаття» – настрій весни у вашому келиху! Майте радість!