news-img

Опубліковано: 28.06.2019

Пишатися своїм! На головній професійній дегустації України вина Шато Чизай визнали найкращими в державі

Відбулася головна національна оцінка вина року. Всеукраїнська дегустація Центральної галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром» визначила найкращі тихі та ігристі вина України.

Проходив захід у Бахмуті на базі виноробного підприємства Artwinery. Оцінювали винятково ті вина, які комісія закупила в торгових мережах. Дегустація відбувалася в «закритий» спосіб: взірці були втаємничені.

Працювали 50 фахівців галузі з майже всіх виноробних регіонів України, професійні сомельє, а також представники центральних органів виконавчої влади, провідних профільних наукових та освітніх установ.

За підсумками дегустації 112 зразків (63 тихих, 49 ігристих) визначили вина, які мають найвищу якість в Україні.

Чотири вина Шато Чизай увійшли до цього «золотого списку»: їх визнали найкращими в своїх категоріях. Ось ці «зірки»:

Біле сухе вино з унікального локального сорту Черсегі, яке в Україні виробляє тільки Шато Чизай.

Рожеве сухе вино з Піно Нуар авторської мінісерії Олега Скрипки «Країна Мрій», котре музикант-винороб виготовляє спільно з компанією.

Біле напівсолодке вино Moscato, яке успішно експортується на ринок США, і, до слова, дуже пасує літньому сезону.

Легенда закарпатського виноробства – «Троянда Карпат», біле марочне десертне вино з сорту винограду Трамінер Рожевий.

bottle

CHERSEGI

Chateau Chizay

106 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

 

 

 

Володимир Кучеренко, генеральний директор корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром», розповів:

«Оцінювали всі категорії тихих й ігристих вин України. Що важливо, виробники не надавали взірці, натомість комісія закуповувала продукцію, з фіксуванням акцизних марок, дат розливу і так далі, залишали контрольний зразок.

Захід був повністю відкритий для фахівців, з широким представництвом, а от продукція – цілком зашифрована. Для повної об’єктивності закупівлю здійснювали у різних торгових мережах, і крупних, і малих. Тобто, оцінювали саме те, що можуть щодня придбати українці. І можу впевнено сказати споживачам: українське вино – якісне!

Подія вкотре підтвердила: українським вином можна і треба пишатися! У нашої держави надзвичайно потужний потенціал у виноробстві, ми маємо прекрасну можливість подарувати світу бренд «Українське вино» і зайняти гідне місце на виноробній карті планети.

До слова, днями я презентував бачення бренду й мав зустріч в Офісі просування експорту, досягнута домовленість про державну підтримку участі українського вина у міжнародних виставках. Маю підстави вірити, що вже скоро вийдемо на просування продукції під спільним національним брендом!».

news-img

Керівник «Укрвинпрому» каже:

«Закарпатців вітаю з чудовим підсумком, черговою перемогою! Коли результати системні, це говорить про те, що компанія іде у правильному напрямку. Знову переконуємося, що бренд «Закарпатське вино» повинен бути серед основних й у мережі туристично-гастрономічних шляхів.

Упевнений, що вино Шато Чизай і надалі сприятиме позитивному іміджу Україні і прославлятиме наш улюблений край!».

Засновник провідної закарпатської виноробні Геннадій Гутман говорить: «Приємно, що праця і любов, вкладені командою Шато Чизай у вина, отримують таку високу фахову оцінку. Вдячний корпорації «Укрвинпром» за постійний моніторинг безпеки і якості виноробної продукції, і за велику професійну роботу з розвитку виноробної галузі.

Спільними зусиллями легше отримати довіру споживача, в першу чергу – українського, і переконати його, що українське вино заслуговує на те, щоб прикрашати свята і будні наших краян».

Подібні новини

news-archive Смачний й елегантний рух до Європи. Вина Шато Чизай готуються отримати захищене географічне зазначення: перша презентація відбулася!

Україна уже зовсім скоро отримає захищені географічні зазначення (ЗГЗ). Це світова практика, і надання продуктам такого статусу сприяє збереженню високої якості та промоції держави і регіону.

Детальніше
news-archive Як відкоркувати вино без штопора?

Ви вирішили принести в гості улюбленого вина, а, як прийшли, прикрість: у господарів немає штопора? Або виїхали з друзями на природу, а штопор забули – тут і до сусідів не підеш, і магазину за рогом немає? Щоб не позбавляти себе смачного вина, варто спробувати один із способів, як відкрити вино без штопора за допомогою кмітливості […]

Детальніше
news-archive Чи такий страшний діоксид сірки?

Актуальна тема серед любителів вина – наявність сульфітів в складі класичного напою. Тож поговорімо про значення діоксиду сірки для виноробства та його вплив на організм людини.

Детальніше
news-archive Порошкове вино. Міфи і правда

Можливо, будете здивовані. Але “вино із порошка” – це всього лише ще одна “страшилка” про вино. Розберемося?

Детальніше