news-img

Опубліковано: 28.06.2018

Гарний смак! Музикант Олег Скрипка на виноробні Шато Чизай обрав «Троянду Карпат», Черсегі та витримане Мерло

Ми любимо і цінуємо кожного гостя.

А 17 липня мали особливу радість:  неочікувано в наші двері увійшов фронтмен українського рок-гурту «Воплі Відоплясова», одна з легенд сучасної української музики – Олег Скрипка.

Він не вперше відвідує виноробню і вже має свої уподобання з асортименту Chateau Chizay. Це дуже тішить! Олег Скрипка з родиною саме відпочиває на Закарпатті і зізнається, що любить наш край. Його заворожують місцевий колорит та гостинність.

Цього разу на дегустації Олега вразило вино «Троянда Карпат», яке є візитівкою Закарпаття та нашою гордістю! Унікальне Черсегі та новинка Chateau Chizay витримане Мерло – ці два сортові напої також припали до смаку та поповнили кошик з вином, що Олег придбав додому.

Ми тішимось, що знані українці цінують і підтримують вітчизняних виробників!

Сподіваємось, закарпатська відпустка надихне Олега на створення музики та нових мистецьких проектів!

bottle

ROSÉ CABERNET-MERLOT

Chateau Chizay

137 грн

КУПИТИ ВИНО

Подібні новини

news-archive Вино – вибір розумних і здорових. Доведено наукою

Культура, мистецтво, спорт, туризм, розваги, просвітництво й наука: усе це входить в коло інтересів компанії Шато Чизай.

Детальніше
news-archive Любов, помножена на знання, або Кілька причин обрати вино ліцензованої виноробні

Кожен закарпатець рано чи пізно починає вважати себе виноробом! Цей вислів належить до тих, про які кажуть: у кожному жарті є доля правди.

Детальніше
news-archive Сир + вино = смак Закарпаття

Відбулася презентація локальних продуктів із серії «Смаки Закарпаття».

Детальніше
news-archive Смачний й елегантний рух до Європи. Вина Шато Чизай готуються отримати захищене географічне зазначення: перша презентація відбулася!

Україна уже зовсім скоро отримає захищені географічні зазначення (ЗГЗ). Це світова практика, і надання продуктам такого статусу сприяє збереженню високої якості та промоції держави і регіону.

Детальніше