fbpx
news-img

Опубліковано: 28.06.2018

Гарний смак! Музикант Олег Скрипка на виноробні Шато Чизай обрав «Троянду Карпат», Черсегі та витримане Мерло

Ми любимо і цінуємо кожного гостя.

А 17 липня мали особливу радість:  неочікувано в наші двері увійшов фронтмен українського рок-гурту «Воплі Відоплясова», одна з легенд сучасної української музики – Олег Скрипка.

Він не вперше відвідує виноробню і вже має свої уподобання з асортименту Chateau Chizay. Це дуже тішить! Олег Скрипка з родиною саме відпочиває на Закарпатті і зізнається, що любить наш край. Його заворожують місцевий колорит та гостинність.

Цього разу на дегустації Олега вразило вино «Троянда Карпат», яке є візитівкою Закарпаття та нашою гордістю! Унікальне Черсегі та новинка Chateau Chizay витримане Мерло – ці два сортові напої також припали до смаку та поповнили кошик з вином, що Олег придбав додому.

Ми тішимось, що знані українці цінують і підтримують вітчизняних виробників!

Сподіваємось, закарпатська відпустка надихне Олега на створення музики та нових мистецьких проектів!

bottle

ROSÉ CABERNET-MERLOT

Chateau Chizay

108 Грн

Купити вино

Подібні новини

news-archive Музичний фільм «Ой на горі винобрання»: перлини культури з натхненням закарпатського вина

Уявити Закарпаття без вина? Напевно, неможливо. І програму з найулюбленіших пісень і танців краю зафіксували у музичному фільмі під назвою «Ой на горі винобрання» від «Akurat Закарпаття» за участю Закарпатського народного хору. Його презентували на святі відкриття Музею винороба Чиза.

Детальніше
news-archive Винороб Чиз Запрошує! Перший Музей виноградарства і виноробства Закарпаття відкрили у Берегові

Він жив у XIII столітті і ожив у XXI. Винороб Чиз – реальна історична фігура, перший власник виноградників і виробник вина в урочищі поблизу Берегова, що нині носить ім’я на його честь.

Детальніше
news-archive Надія Семенець: «Зроблено з любов’ю – це про Шато Чизай!»

Відчути не тільки аромат і смак вина, але і його магію можна там, де вино створене. Так кажуть ті, хто знається. У місці свого народження вино показує особливість теруару, сорту, працю винороба, а ще й любов, вкладену у кожну краплю. Тому такий популярний винний туризм, який у світі є трендом. Ти їдеш по відпочинок, по […]

Детальніше
news-archive Забіг на виноградниках 150 років по тому. На Закарпатті відбувся перший Chizay Wine Run

Бігти посеред ароматів Черсегі, Мерло, Каберне і Піно Нуару… Близько двох кілометрів подолали учасники Chizay Wine Run – Винного Забігу в урочищі Чизай, що поблизу Берегова.

Детальніше