news-img

Опубліковано: 27.08.2020

Шато Чизай починає новий етап історії: даємо старт ще одному виробництву!

Хороші новини зараз особливо цінні! Виноробна компанія Шато Чизай запрошує розділити радість. Гарну новину повідомляємо з перших рук. Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман інформує: компанія розширює потужності, даний старт новому виробництву. Шато Чизай виготовлятиме  коньячний спирт.

«Вітаю! Поспішаю поділитися новиною. Ми розпочали новий етап історії Шато Чизай. Компанія підписала контракти із будівельниками та виробниками обладнання для виробництва коньячного спирту.

Багато хто знає: ми вирощуємо 272 гектари виноградників на Закарпатті та виготовляємо вина виключно з власного врожаю.

Ми також працюємо як туристичний об’єкт, у нас є Будинок дегустацій та Музей винороба Чиза, який став нашим подарунком Закарпаттю й усій Україні. Зараз завершується будівництво нового виносховища для преміальних витриманих вин. А з новим етапом компанія остаточно закріплюється в статусі флагмана закарпатського виноробства.

Так, створювати нові потужності в цей час, коли світова економіка переживає кризу через пандемію – серйозний і відповідальний крок. Проте, у 2020-му компанія відзначає 25 років, і це гарний привід для нового потужного старту.

Кілька слів про нову для нас продукцію. Цього сезону ми створили новий напій – Grape White Blend – шляхом дистиляції наших вин з унікальних для України сортів винограду Фурмінт і Черсегі Фюсереш. Маємо чудові відгуки від спеціалістів і споживачів.

Побажайте нам удачі! Й обов’язково приїжджайте у гості та куштуйте вина Шато Чизай, і не тільки вина! Ми вам раді!

Бути добру!

З повагою, Геннадій Гутман, засновник виноробної компанії Шато Чизай»

bottle

GRAPE WHITE BLEND

Міцні напої

239 Грн

КУПИТИ