news-img

Опубліковано: 10.05.2024

7 напоїв – 7 медалей! Ukraine Wine & Spirits Awards – 2024 особливо відзначив Furmint Orange та новий Коньяк 7* «Мала Гора» від Шато Чизай

У Києві відбувся дегустаційний конкурс Ukraine Wine & Spirits Awards – 2024. Цього року 35 українських експертів оцінювали найбільшу за весь час (7 років існування конкурсу) кількість взірців. Аж 233 вина та міцні напої від 69 виробників! Компанія Шато Чизай представила на конкурс 7 зразків, серед яких найсвіжіші новинки: помаранчеве вино Furmint Orange та новий Коньяк 7* «Мала Гора» від Шато Чизай.

 

Марочний Коньяк Закарпаття «Мала Гора» – це другий Коньяк України від Шато Чизай та найновіший продукт компанії.

Його розкіш створили майстерність і … час.

Гармонія напою формувалася довго – у середньому 7 років у дубових бочках із додатковою витримкою у бариках з-під авторських вин Шато Чизай.

Вік найстаршого коньячного спирту у бленді – 17 років.

bottle

Коньяк Закарпаття «Мала Гора» 7*

Коньяк Закарпаття

377 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Коньяк Закарпаття «Мала Гора» 7 «зірок» має витончений і складний аромат горіхів, шоколаду, кураги й елегантної ванілі, що доповнюють один одного й у м’якому смаку.

🌟 Одразу після появи напій отримав Золоту медаль «Wine & Spirits Ukraine Awards – 2024» із високим результатом у 86,29 бала.

А також – медаль «Grand Gold» і статус Найкращий напій у категорії бренді Всеукраїнського професійного дегустаційного конкурсу Independent Сraft (премія Ukrainian Craft Spirits Awards – 2024).

А рекордсменом за балами стала новинка, яку ми представили тільки в квітні – сухе помаранчеве вино врожаю 2023 року з винограду сорту Фурмінт.

🌟 Furmint Orange отримав «золото» із 87,57 бала.

Furmint Orange – особливе сухе вино з сорту Фурмінт, створене за давньою технологією виноробства, що нині в світі називають skin-contact (сік бродить на шкірці ягід).

У різних країнах ці вина звуть Amber або Orange Wine: бурштинове чи помаранчеве вино.

Вино з білого винограду створюють за тим способом, як із червоного, не відділяючи сік від м’якоті, що дає оригінальний ароматично-смаковий профіль і елегантну терпкість. Такі вина вважають еліксиром здоров’я та молодості.

Після бродіння вино витримується 3 місяці на м’яззі (шкірка та кісточки винограду), а далі відпочиває в бариках з угорського дуба. Вино набуває золотавого кольору й аромату стиглих фруктів і спецій.

Має яскраву кислотність, повнотіле, з гарним тривалим посмаком.

Також Золоті медалі здобули легендарне марочне десертне біле вино «Троянда Карпат» і витримане сухе червоне вино Pinot Noir врожаю 2019 року.

«Срібло» отримали:

🌟  Ігристе брют розе Carpathian Sekt сорту Блауфранкіш

🌟  Витримане сухе червоне вино Cuvée (Кюве) врожаю-2020

🌟  Коньяк Закарпаття 5 «зірок».

Ми дякуємо організаторам Ukraine Wine & Spirits Awards – 2024 й вітаємо колег-учасників. Дуже радує, що щороку конкурс засвідчує стрімкий розвиток виноробства України.