Виноградний Білий Бренді – новинка Шато Чизай
news-img

Опубліковано: 26.06.2020

Унікальний, як закарпатський виноград. Міцний, як закарпатський характер. Новинка від Chateau Chizay – Grape White Brandy

Ми «спіймали» особливий дух Карпатського теруару! У палітрі Шато Чизай з’явився надзвичайний напій: Виноградний Білий БрендіGrape White Brandy створений із вина з відбірних ягід сорту Черсегі Фюсереш. Представляємо його вам і розповідаємо, що треба знати про цей напій.

Виноградний Білий Бренді – міцний напій без кольору, виготовлений шляхом дистиляції вина з сорту Черсегі Фюсереш (в Україні цей виноград вирощує тільки Chateau Chizay). Завдяки нашій рецептурі в Grape White Brandy збережена істинна палітра унікального вина Закарпаття.

Виноградний Бренді не має кольору. Чому?

Забарвлення від золотистого до коричневого бренді зазвичай набуває в результаті витримки у дубових бочках завдяки тривалому контакту з деревиною.

А от Виноградний Білий Бренді Chateau Chizay після дистиляції витримується у спеціальних резервуарах з нейтрального металу. 7 місяців Grape White Brandy відпочиває, у ньому формується оригінальна гама аромату та смаку.

Чому ми не застосували витримку Бренді у дубі?

Витримка в дубі змінює ароматику і смак. Ми вирішили залишити все найкраще, що є у високоякісному виноматеріалі Черсегі Фюсереш, з якого створюємо міцний напій. Наш Білий Бренді має оригінальні первісні аромати і смаки.

bottle

GRAPE WHITE BLEND

GRAPE WHITE BLEND

220 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

Як створюють Виноградний Бренді Шато Чизай?

Основні етапи: Збір врожаю – Переробка винограду – Бродіння виноградного соку – Дистиляція (багатоступенева) – Витримка дистиляту у спеціальних резервуарах протягом 7 місяців – Купажування з джерельною карпатською водою – Відпочинок 30 днів – Розлив.

Чому важлива багатоступенева дистиляція?

Дистиляція – це процес, коли завдяки нагріванню вино випаровується і конденсується, так виокремлюється виноградний спирт (дистилят). Багатоступенева дистиляція дає продукт максимального ступеня очищення, м’який, з чистою та приємною ароматикою винограду.

Чому Бренді Шато Чизай, а на етикетці вказано, що виготовлений на іншому підприємстві?

Вирощування винограду, його переробка та виготовлення вина, з якого наш Бренді – робота виноградарів та виноробів у Шато Чизай. А от створення дистиляту наразі відбувається у співпраці з нашими партнерами із Закарпаття на високотехнологічному обладнанні згідно з європейськими протоколами якості та безпеки. І, так, це справді якісний локальний продукт, народжений на Закарпатті.

Чому в Шато Чизай вирішили створити міцний напій?

Вино – це завжди творчість. А створення міцного напою на основі виноградного спирту – це виклик і спосіб перевірити свої можливості.

«Упевнені: всі продукти з чудового дару природи і людської праці – винограду – варті уваги. Вирішили втілити експеримент – створити міцний напій, який збереже найкраще, що властиво нашому винограду: особливу, елегантну, квіткову і соковиту ароматику та чистий і м’який смак.

Ми надихалися традиціями виготовлення якісних виноградних дистилятів, яка поширена в нашому історичному регіоні, але в першу чергу італійськими взірцями, де створення міцних напоїв з винограду доведено до рівня мистецтва», – розповідає засновник компанії Шато Чизай Геннадій Гутман.

news-img

«Для Бренді ми взяли чудове вино Черсегі Фюсереш і завдяки довершеним технологіям перетворили його на якісний спирт: видобули «дух» (spirit) винограду. Трошки магії, кілька місяців відпочинку – і представляємо цей продукт в Україні. І не тільки.

Я вже відправив Бренді на дегустацію закордон друзям, які є цінителями напоїв Італії. І вони кажуть: Grape White Brandy від Chateau Chizay має такий рівень, що його варто пропонувати гостям найкращих ресторанів, скажімо, Сан-Ремо. Очікуємо відгуків вітчизняних споживачів! Сподіваємося, Виноградний Бренді посяде місце серед улюблених міцних напоїв українців», – каже Геннадій Йосипович.

Як подавати Grape White Brandy?

Білий Виноградний Бренді Шато Чизай рекомендуємо подавати як аперитив або дижестив. Радимо пити охолодженим до 12-15°C.

Цей напій прикрасить свято чи просто приємний вечір, стане компанією для зустрічі друзів і вдалим супроводом розмови. Елегантна пляшка Grape White Brandy в стильному тубусі – гарний оригінальний подарунок.