news-img

Опубліковано: 27.11.2023

За що ми любимо фестивалі, або Дещо про свято українського вина у Буковелі

Фестивалі – це про емоції і радість спілкування! Саме таким був Фестиваль українського вина у Буковелі. І саме за це і за нові знайомства та відгуки з перших вуст – і від професіоналів-сомельє, і від наших найдорожчих, споживачів – команда Шато Чизай й любить такі дійства, як те, що прийняв курорт Буковель, наші прекрасні Карпати. А ще ж ці події пропагують українське вино!

 

Щасливі були «очі в очі» покомунікувати з цінителями вина, поспілкуватися з партнерами, знайти нових, а ще поговорити з колегами-друзями про своє, виноробське.

Це так надихає – гості раділи живій зустрічі з командою виноробні, багато з відвідувачів є клієнтами нашого онлайн-магазину, і чимало хто бував у Шато на дегустаціях.

Також знайшли потенційних партнерів, мали нагоду познайомити їх із нашим асортиментом та здивувати найвищою якістю.

Ми збирали враження і відгуки! І дуже раділи, що гості йшли саме до нас, шукали Шато Чизай на фестивалі.

bottle

Carpathian Sekt Chersegi Extra Dry

Carpathian Sekt

207 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

Звісно, «зіркою» стала новинка – ігристе за традиційним методом Sekt Selection. Гості очікували на дегустацію вина, що не має аналогів, і вже замовляють його онлайн до Нового року та інших нагод, часто і в дарунок закордон.

Але й інші позиції дивували та радували. Так, комерційна директорка Шато Чизай Олеся Спіцина розповідає:

«Для багатьох став відкриттям наш Grape Gold Blend: якщо Grape White Blend уже відомий, то витриманий 6 місяців у барику з-під «Троянди Карпат» міцний напій отримав нових поціновувачів, і всі відзначали його «винний характер»: відчувши аромат, казали «та це ж вино!».

Ми б і далі хотіли тішити відвідувачів події сухим білим Chersegi та витриманим червоним Merlot врожаю-2018, а також особливими солодкими Late Harvest і Ice Wine… Але наші запаси розкупили за кілька перших годин фестивалю. Радіємо, що цінують!

Своїх любителів знайшла і «Cherry»: нашу вишневу наливку на основі виноградного дистиляту вдумливо смакували, порівнювали з лікером, відзначали приємну ароматику підв’яленої вишні, джемові ноти… Зігрівалися смачно!».

Нашу команду дуже порадувало те, що люди свідомо йшли дегустувати конкретні позиції від Шато Чизай: або знайомі та улюблені, або ті вина, які ще не мали нагоди спробувати, наприклад, Late Harvest. Кожен відгук і кожна емоція для нас дуже цінні, адже поважаємо споживачів.

Також мали цікавий досвід знайомства з нашими винами від професіоналів: відомих експертів, кращих сомельє України 2018 і 2020 року відповідно. Так, Олександр Меєр провів дегустацію на тему перспектив українського вина, де вів мову про національні сорти, серед яких від Шато Чизай – Бастардо Магарацький. Марина Ревкова провела дегустацію ігристих України, порівнюючи регіони, стилі та сорти й презентувавши наш унікальний Сект.

Виноробня Шато Чизай вдячна організаторам події та кожному із гостей, які обирають українське. Віримо в перспективи фестивалю та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!