news-img

Опубліковано: 24.06.2019

«Джекпот» з Угорщини. Провідна закарпатська виноробня здобула 10 медалей + нагороду за Найкраще іноземне вино фестивалю Bükkvinfest XXVII

Угорське селище Богач належить до виноробного регіону Підгір’я Бюкка (Bükkalja) та славиться своїми виноградниками, винними підвалами і, звісно, власне винами. Міжнародний фестиваль вина Bükkvinfest тут проводять з 1992-го року. Компанія Шато Чизай взяла участь у конкурсі, колекція нагород поповнили 11 медалей!

 

 

Це яскрава подія для туристів та якісне спілкування фахівців – виноробів і сомельє. Цьогоріч свято тривало з 19 до 22 червня та включало низку заходів: дегустацій, майстер-класів, зустрічей, концертів, а також, звісно, Міжнародний конкурс вина.

Компанія Шато Чизай, котрій не чужі й угорські традиції виноробства, адже з сусідами об’єднують спільна історія та близькі теруари, не оминула яскраву подію сезону. Закарпатська виноробня представляла Україну серед шістьох інших держав – учасниць фестивалю.

Загалом на конкурс у рамках Bükkvinfest XXVII учасники подали понад 230 зразків вина. І тим паче вартий уваги результат провідної української виноробні – 10 медалей та престижна відзнака за Найкраще іноземне вино фестивалю!

bottle

Pinot Noir

Витримані сухі вина

497 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Серед 10 дипломів за найкращі вина 6 – це «золото».

Так, найвищими балами міжнародне журі фахових сомельє оцінило витриманий Піно Нуар, Фурмінт, Кюве, Рислінг, Кагор і Розе Піно Нуар!

До слова, саме це Розе дегустатори конкурсу Wine&Spirits Awards Ukraine у 2018-му році визнали найкращим в Україні.

Цінне «срібло» здобули такі 4 позиції із яскравої лінійки вин Шато Чизай: «Троянда Карпат», витримане Мерло, біле сухе вино сорту Трамінер  та Черсегі.

Знаково, що серед відзначених медалями Bükkvinfest XXVII є вина сортів, традиційних саме для виноробних регіонів Угорщини, зокрема, й Підгір’я Бюкка (Bükkalja): Фурмінт, Черсегі, Піно Нуар.

Значить, ці творіння виноробні володіють найвищим ґатунком і найкращими якостями, притаманними винам цих сортів.

news-img

Як зазначив засновник виноробні Шато Чизай Геннадій Гутман, це саме ті нагороди, якими можна пишатися:

«Вітаю всю команду Шато Чизай, це спільна перемога! А окремо вдячний за таку якісну працю виноградарям Шато Чизай, яких очолює Атілла Товт, та виноробам компанії на чолі з Золтаном Удваргелі.

Пляшка вина починається на винограднику, й дуже важливо правильно працювати з лозою і врожаєм для якісного результату. Але і праця у виноробному цеху – це мистецтво. Й коли професіоналізм та любов до справи поєднуються на всіх ланках роботи, ми маємо успіх. Як, наприклад, оце чергове визнання наших, закарпатських, українських вин закордоном!».