news-img

Опубліковано: 30.08.2021

Столовий виноград від Шато Чизай – коли корисне таке смачне

Шато Чизай – це про виноград! Так, ми не тільки виноробня, але й виноградарське підприємство, що має 272 гектари власних виноградників. Технічний виноград європейських сортів, що зростає на Закарпатті – наша основна справа, гордість і сировина для вина. Водночас ми вирощуємо виноград не тільки для вина, але й такий, яким можна посмакувати. Й який має велику користь для здоров’я! Столовий виноград на плантаціях Шато Чизай починає дозрівати в другій половині серпня, врожай збираємо протягом кількох тижнів.

Шато Чизай вирощує столовий білий (сорти Аркадія і Кеша) та рожевий (Софія) виноград. Він зростає на найкращому мікротеруарі Закарпаття – в урочищі Мала Гора, що поблизу Берегова.

Шато Чизай завжди вболіває за натуральність, найвищий ґатунок і користь своєї продукції. Компанія не використовує препаратів, які подовжують термін зберігання ягід, не застосовує методику дозрівання при транспортуванні або на холодному складі (на відміну від винограду, який привозять здалеку). Споживачі отримують свіжий смачний закарпатський виноград просто з винограднику!

Наш столовий виноград – улюбленець споживачів. Великі соковиті грона прикрашають стіл, до смаку дорослим і дітям.

Виноград – дуже цінна рослина, яка тисячоліттями супроводжує і радує людство. Ягода винограду – не просто смачне диво природи, але й унікальне джерело користі.

Набір вітамінів (у тому числі К і групи В), мікроелементів (серед яких також цинк, фосфор, магній), фруктові кислоти, флавоноїди, багато антиоксидантів  – це все зміцнює організм.

bottle

Сік 0,5 л х 6 пляшок

Виноградний сік

642 Грн

КУПИТИ
news-img

Виноград допомагає очищувати кров, запобігає утворенню тромбів, добре впливає на нирки і печінку, загалом на травлення, регулює обмін речовин. До слова, доведено: попри те, що ягоди винограду солодкі, вони мають здатність запобігати розвитку діабету на навіть понижувати рівень цукру в крові.

Виноград природним чином підвищує захисні сили організму, себто, покращує імунітет. Вживання соковитих ягід сприятливо впливає на роботу мозку та нервової системи. Ліки від хронічної втоми? Правильно: посмакувати гронами винограду.

Вважають, що серед властивостей винограду – протидія хронічним запаленням і навіть профілактика онкохвороб. А ще це справжній еліксир молодості!

Є й медичний напрям оздоровлення виноградом, що називається ампелотерапія.

А ще це просто дуже смачно. Встигніть отримати задоволення від свіжого винограду!

До речі, ділимося порадою: якщо вам пощастило мати винограду більше, ніж встигаєте з’їсти, добірні ягоди можна заморозити й використовувати для охолодження білого вина, вкидаючи кілька виноградинок у келих.

Нехай вам завжди буде смачно і радісно!

P.S. Якщо ж ви власник чи керівник торгового підприємства або закладу та хочете порадувати своїх клієнтів і гостей свіжим смачним закарпатським виноградом, звертайтеся! Пряма Дистрибуція Шато Чизай: +38 050 685 09 90; partners@chizay.com.