news-img

Опубліковано: 01.10.2021

Сезон триває: майбутнє вино – у руках виноградарів

Усе в їхніх руках! У Шато Чизай триває збір винограду: виноградарі і винороби розпочали сезон, й попереду дні, від яких так багато залежить. Старт уже традиційно дає сорт Черсегі, з якого створять ігристе вино Карпатський Сект.

 

Так, «гарячу пору» у другій декаді вересня почали з особливого: це ранній збір сорту Черсегі для ігристого Carpathian Sekt брют.

Виноград (а в Україні його вирощує тільки Шато Чизай) саме набув тих кондицій, які потрібні для створення цього ігристого вина: тендітного, легкого, ароматного…

Наступний – Совіньйон Блан. Цей благородний білий виноград уже набрав потрібної солодкості від щедрого сонця Закарпаття та мріє стати вином: тонким і свіжим.

Далі слідують Трамінер Рожевий і Мускат Оттонель: гріючись на сонечку, вони з кожним днем ставали ближчими до перетворення у ваше улюблене вино. Й оптимальний час виноградарі визначали за допомогою лабораторії шато Чизай, яка аналізує кондиції ягід.

bottle

Chersegi

Chateau Chizay

179 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

А от із червоними сортами – це Мерло, Каберне Совіньйон, Піно Нуар та інші – нема поспіху: ягоди повинні увібрати все найкраще від теруару, й відтак наші майстри створять насичені, повнотілі вина, якими так затишно смакувати.

Осінь – напружений і відповідальний час. Кілька тижнів поспіль виноградарі і винороби Шато Чизай не мають ані години відпочинку: невтомно контролюють і проводять збір, що починається вдосвіта, дбають, щоби якнайшвидше та правильно здійснювалися всі етапи переробки.

До речі, на підтримку виноградарів у полі працюють багато працівників офісу з різних відділів, адже все це – командна справа.

Команда Шато Чизай створює вино, точніше – творить мистецтво, історію про Закарпаття і любов, яку ви зможете скуштувати.

Саме від вправності рук, від знань та інтуїції, злагодженої роботи залежить смак вин сезону-2021.

Побажайте Шато Чизай удачі в сезоні й ми віддячимо найкращими винами, народженими на Закарпатті!