news-img

Опубліковано: 05.06.2019

Компанія Шато Чизай отримала Аграрний «Оскар» України

Визнання, важливе для всього Закарпаття! Закарпатська виноробня Шато Чизай отримала престижну відзнаку: «Аграрна еліта України – 2019». Премія присуджується провідним підприємствам агропромислового сектору, які впроваджують новітні підходи до роботи.

У Києві у Національній філармонії України провідний галузевий журнал The Ukrainian Farmer уже вдев’яте відзначив найкращі підприємства аграрного сектору України. Серед них – і великі агрохолдинги, і невеликі господарства, що ефективно працювали в 2018 році.

Премію «Аграрна Еліта України-2019» за найвищі досягнення в розвитку аграрної галузі вручили в 12 номінаціях. У номінації «Ефективне виробництво» нагороду отримала виноробна компанія Шато Чизай. Приймав престижну відзнаку її директор Анатолій Полосков.

«Перше, що відзначу – це найвищий рівень організації самої премії і власне церемонії нагородження: підійшли дуже професійно і відповідально. Були присутні в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева, Надзвичайний і повноважний посол Австрії в Україні Герміне Поппелле, головний редактор журналу The Ukrainian Farmer Павло Коротич, дипломати, представники провідних аграрних організацій і компаній, банкіри і науковці, редактори профільних видань, видатні діячі культури», – розповідає Анатолій Олександрович.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

 

«Зібралися представники ста підприємств, котрі досягли значних успіхів у галузі – справді еліта аграрного сектору України. Це ті, хто працює інноваційно, на нових технологіях, хто дуже ефективно використовує землю, хто відповідає європейським, світовим стандартам, хто належить до головних роботодавців і платників податків України.

Важливо й те, що подія зібрала не тільки «аграрних гігантів», а в основному саме середній бізнес, котрий і тримає на своїх плечах галузь. Така подія – прекрасна змога нам з колегами по галузі зустрітися і поспілкуватися.

Чудово, що є журнал The Ukrainian Farmer, команда якого втілює такий серйозний проект, це люди, які правильно бачать і оцінюють ситуацію в аграрному секторі. Аграрна галузь серед лідерів і щодо експортного потенціалу, і надходжень до бюджету, і соціальної сфери, отже, ключова для розвитку України.

До речі, з виноградарського і виноробного сектору відзначили тільки Шато Чизай, що особливо почесно.

Ми отримали премію в номінації «Ефективне виробництво», це приз за динаміку розвитку, за популяризацію якісного вітчизняного вина й культури споживання, за роботу в туристичному секторі, за прямі контакти з гостями, за промоцію регіону».

«Чи надихає престижна відзнака? Так, дуже. І стимулює компанію ставати ще кращою. Для розвитку нашого краю.

І в поважному товаристві, з високої трибуни я мав нагоду заявити про Закарпаття. Про те, що це край не тільки виноградарський і виноробний, а  й взагалі найкращий і найперспективніший для туризму регіон в державі. І це стосується не тільки винного і  гастрономічного напрямку, а й активного, оздоровчого, культурного, пізнавального та всіх інших видів: від міст до гір – тут є що побачити і відчути будь-якої пори року.

Звісно, ми всі багато працюємо, але якщо маємо змогу відпочивати, то приїздити слід, без сумніву, на Закарпаття!», – каже Анатолій Полосков.

news-img

Як акцентує засновник Шато Чизай Геннадій Гутман, в компанії усвідомлюють відповідальність за те, що творять нову історію виноградарства і виноробства регіону й України:

«Відродити славу виноробного Закарпаття – це, без сумніву, серйозна амбіція. З цією мрією ми об’єднуємося з колегами, задля посилення бренду «Закарпатське вино». І доводимо, що у нашому краї народжуються вина, які у багатьох країнах уже п’ють і цінують за унікальність.

Закарпаття – край виноградарства і виноробства впродовж тисячоліть. Бути спадкоємцями славної історії – честь. І вимагає невпинного розвитку».

Геннадій Гутман принагідно проанонсував подію, цікаву для виноробного і туристичного Закарпаття: «Творити вино для нас є пристрастю, а не тільки роботою. Тому для вас, наших гостей, скоро відчиняє двері перший і єдиний у Закарпатті Музей виноробства! Запросимо вже найближчим часом!».