Загальні положення та умови

ПРАВИЛА РОЗДРІБНОЇ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ВИНОРОБНОЇ ПРОДУКЦІЇ З ПОДАЛЬШОЮ ВІДПРАВКОЮ ПОКУПЦЮ

 1. У цих Правилах вживаються такі скорочення:

Продавець – «Виноробна компанія Шато Чизай», яка виробляє вина та іншу виноробну продукцію, і є власником фірмового магазину Чизай,

Покупець – фізична особа, яка купує продукцію Продавця у магазині Чизай як кінцевий споживач, та доручає Довіреній особі провести розрахунок за продукцію коштами Покупця, упакувати Продукцію та організувати її доставку Покупцю,

Продукція – вино та інша продукція виробництва Продавця,

Довірена особа – суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа,  якому Покупець доручив оплатити Продукцію у магазині Шато Чизай, упакувати Продукцію та організувати її доставку Покупцю,

Продаж Продукції – роздрібний продаж Продукції Продавцю.

 1. З метою здійснення роздрібної купівлі Продукції, а також для Організації доставки Продукції Покупцеві, Покупець доручає Довіреній особі:
  • прийняти замовлення на покупку Продукції в фірмовому магазині Шато Чизай,
  • відповідно до узгодженого замовленням, прийняти кошти для оплати Продукції та послуг Довіреної особи, оплатити від імені Покупця вартість Продукції в касу фірмового магазину Шато Чизай,
  • забезпечити якісну упаковку Продукції, та передати її в службу доставки Нова пошта,
  • відправити Продукцію за вказаною Покупцем адресою, або до відділення Нової Пошти, згідно заявки Покупця. Реквізити отримувача Продукції вказує Покупець.
 2. Оплата Продукції і послуг Довіреної особи здійснюється на рахунок Довіреної особи за допомогою платіжних систем на сайті chizay.com, або іншим способом на вибір Покупця.
 3. Безкоштовна доставка Продукції здійснюється при дотриманні Покупцем умов, зазначених на сайті chizay.comв розділі “Доставка і оплата”.
 4. Покупець гарантує, що не має вікового та / або іншого обмеження на покупку виноробної продукції. У разі порушення даної гарантії, Покупець зобов’язується компенсувати Продавцю збитки, пов’язані з можливими санкціями контролюючих органів.
 5. Покупець зобов’язаний перевірити комплектність і цілісність Продукції на відділенні Нової Пошти (при отриманні Продукції на відділенні) або при кур’єрі (при адресній доставці). У разі пошкодження Продукції, Покупець зобов’язаний пред’явити претензію Новій пошті.
 6. Отримуючи Продукцію в відділенні Нової пошти або у кур’єра, Покупець підтверджує, що Продукція не пошкоджена, отримана в повному обсязі і асортименті відповідно до замовлення.
 7. У разі будь-яких невідповідностей, виявлених при отриманні Продукції, Покупець зобов’язаний без зволікань повідомити про це Довіреній особі по телефону (050) 430-20-60 або (067) 640-20-60

Обмін та повернення товару

Обмін і повернення товару регламентується Законом України «Про захист прав споживачів».

Відповідно пункту 27 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.96 р. №854,  у разі виявлення недоліків, фальсифікації алкогольних напоїв, продажу їх неналежної якості споживач має право вимагати від суб’єкта господарювання:

 • заміни на аналогічний товар належної якості;
 • заміни на товар іншого виду, марки з відповідним перерахуванням купівельної ціни;
 • повернення коштів;
 • відшкодування заподіяних йому збитків та шкоди в порядку, передбаченому законодавством.

Відповідно пункту 28 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.96 р. №854, Алкогольні напої та тютюнові вироби НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ обміну й поверненню не підлягають.