news-img

Опубліковано: 28.11.2019

«Золото» для «Троянди Карпат». Конкурс Wine&Spirits Ukraine Awards – 2019 поповнив колекцію нагород Шато Чизай на 6 медалей

Виноробня Шато Чизай – учасник міжнародної виставки Wine&Spirits Ukraine Exhibition – 2019. “Троянда Карпат” знову переможець!

У Києві відбулася головна подія для виробників вина й алкогольної продукції в Східній Європі. Це єдина міжнародна виставка галузі в Україні.

Wine&Spirits – форум професіоналів, насичена програма за участі майстрів справи, фахові зустрічі й те, чого учасники очікують, певно, найбільше: престижний міжнародний конкурс вина.

Цьогоріч виноробня Шато Чизай представила 7 взірців вин. І 6 із них здобули відзнаки.

Наша «Троянда Карпат» знову закохала в себе професійне журі дегустаторів і здобула «золото» у своєму стилі. Ми певні, що це легендарне вино належить до візитівок Закарпаття й щоразу доводимо це ще й на конкурсах.

bottle

Троянда Карпат

Золота колекція

677 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

 

До слова, у 2018 році «Троянда Карпат» була визнана найкращим вином конкурсу Wine&Spirits Ukraine Awards, це можна порівняти зі статусом «абсолютного чемпіону.

Цьогоріч вітаємо з цим статусом наших колег і друзів виноробню «Колоніст», чиє Каберне Мерло “Висока гама” 2016 – найкраще червоне вино та найкраще українське вино 2019 року. Приємно стежити за успіхами українського вина!

Міжнародна виставка Wine&Spirits Ukraine – найбільший майданчик для профі у галузі.

І цього разу колекція нагород Шато Чизай збагатилася відзнаками Wine&Spirits Ukraine Awards – 2019 за Черсегі, Авторський Кагор, Трамінер, витримані Мерло і Піно Нуар.

Дякуємо журі за визнання, а організаторам за високий рівень події, усім учасникам і гостям – за цікаве спілкування в колі професіоналів та приємні знайомства!