news-img

Опубліковано: 26.03.2024

Віталій Ковач – бренд-амбасадор Шато Чизай. Сомельє, просвітник у галузі винної культури приєднується до команди виноробні Закарпаття

Виноробня Шато Чизай радо оголошує новину: до команди як бренд-амбасадор Шато Чизай приєднався Віталій Ковач! Відомий сомельє, визнаний не тільки в Україні винний експерт, який має колекцію міжнародних нагород і так само міжнародний досвід у своїй справі, просвітник, який заснував і Школу сомельє – тепер з нами, щоби ділитися зі  світом любов’ю до вин України, створених на Закарпатті. І, так, пан Віталій – уродженець Закарпаття, а ще справжній профі та яскрава особистість.

 

Віталій розпочав свій професійний шлях у сфері виноробства у 1997 році, що згодом привело його до успішного завершення навчання в школі сомельє «Асоціації італійських сомельє» та подальшої престижної роботи. У цей час він стрімко набирається досвіду й стає міжнародним експертом.

Віталій є дійсним членом асоціації сомельє Італії.

Він також відзначений за свою винну карту, яка отримала високу оцінку від американського журналу WineSpectator в 2002 та 2003 роках.

bottle

Carpathian Sekt Blaufrankisch

Carpathian Sekt

199 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Після повернення в Україну Віталій Ковач не лише продовжив розвивати свої знання і навички, але й заснував школу сомельє, яка згодом стала першою україномовною онлайн-школою, що сприяє популяризації винної культури в країні.

Його діяльність не обмежується лише навчанням, оскільки він також співпрацює із провідними світовими брендами та натхненно знайомить людей із винною культурою.

Віталій Ковач відомий своєю роботою як ведучий телепроєкту «Wine Map TV», де він представляв виноробні регіони світу.

Саме завдяки Віталію багато українців почали звертати увагу на культуру споживання вина, дізналися нове й цікаве, відкрили для себе красивий і захопливий світ вина та виноробства. Те, що мати принаймні базові знання у винній справі стало в Україні трендом – багато в чому заслуга професійного, харизматичного і натхненного Віталія Ковача.

А сьогодні ці зусилля трансформуються у популярний запит обирати українське, адже вже відомо: в Україні створюють якісне й оригінальне вино, варте уваги як вітчизняного споживача, так і світу! Ба більше: з’явилося поняття «винна дипломатія України»: успіхи національних вин привертають увагу міжнародної спільноти до України.

Команда Шато Чизай має честь і пишається, що Віталій Ковач приєднується до нас як бренд-амбасадор, і продовжить свою місію популяризації національної винної культури в Україні та на міжнародній арені.

Вітаємо в команді і радіємо, що отримаємо спільний досвід і втілимо цікаві проєкти. Адже ми разом любимо те, що робимо!

Бути добру!