news-img

Опубліковано: 10.06.2024

Презентувати українське вино у Відні для всього світу – як це було

Виноробня Шато Чизай взяла участь у чудовій події – міжнародній виставці VieVinum, що пройшла у  столиці Австрії. «Збірна України з виноробства», об’єднана ініціативою Wines of Ukraine, презентувала вітчизняні вина у старовинному палаці в центрі Відня поруч із найкращими виноробнями Австрії.

 

 

Виставка VieVinum відбувається раз на два роки і є дуже престижним фаховим заходом.

Основі відвідувачі – професіонали сфери вина з усього світу: експерти, сомельє, Masters of Wine, журналісти, блогери, представники торговельних мереж і ресторанного бізнесу, баєри, які шукають найкращі вина.

Гостями виставки також є поціновувачі, winelovers, ті, кому вино справді цікаве.

Відтак і спілкування й оцінки на виставці – змістовні та професійні.

bottle

Furmint Late Harvest

Золота колекція

697 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Віцепрезидентка Шато Чизай із розвитку Олександра Поліщук ділиться враженнями про участь у виставці VieVinum:

«Дуже цікаво та надзвичайно атмосферно! Протягом трьох днів ми презентували Україну.

Своїм винам на VieVinum присвятили два поверхи палацу. Кілька інших країн-учасниць, як Україна, були спеціально запрошеними гостями.

Виноробство в Австрії має власний шлях: на межі між класичною винною Європою та країнами, які тільки розвивають виноробство. І цей досвід точно нам корисний!

Зауважу: самі австрійці віддають перевагу вітчизняному вину, держава має чудові виноробні і загалом якість дуже висока. Як, власне, є високим рівень цієї події.

Тому тим паче приємно, що гості виставки мали великий інтерес до українського стенду, увесь час було дуже багато відвідувачів, спілкування та запитань.

Український стенд приймав відвідувачів зі США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Швейцарії, Данії, Норвегії, країн Балтії та інших.

Впевнено можу сказати – винному світу цікава Україна!

Кілька українських вин стали «зірками» для відвідувачів. Серед них – наше солодке вино з ботритизованого винограду Furmint Late Harvest.

Його оцінювали як за особливі і багаті аромат і смак, так і за оригінальність – власне, за те, що таких вин у світі одиниці».

news-img

Також гості із задоволенням знайомилися з ексклюзивом Шато Чизай – Черсегі. Щоби було ще цікавіше, ми представили наш флагманський сорт у двох стилях: ігристе Carpathian Sekt і тихе сухе вино Chersegi. Більшість говорили, що вперше його куштують, але воно точно варте уваги завдяки неповторному характеру. А це відповідає тренду – світ шукає оригінальне.

Представництво України на виставці відвідав посол України в Австрії Василь Химинець, він подякував команді Wines of Ukraine за роботу у «винній дипломатії», важливій для просування української ідентичності й цінностей.

Своєю чергою наші винороби та винні ентузіасти дякують за підтримку організаторам заходу, Austrian Wine, та особисто пану Крісу Йорку, СЕО Austrian Wine. Спасибі, що допомагаєте відкривати Україну для світу, і це – не тільки про вино.

Щасливі, що мали змогу представити українське виноробство на міжнародному заході, більше розповісти про те, що створює і якою є наша держава.

Дякуємо неймовірній команді Wines of Ukraine за велику працю та любов до справи!