Оплата та доставка

Оплата

1) Оплата онлайн за допомогою платіжної системи Portmone. Попередній безготівковий розрахунок не викликає додаткових витрат.

2) Накладений платіж при отриманні – послуга недоступна.

Ви оплачуєте вартість замовлення при отриманні на відділенні / у кур’єра + комісію Нової пошти за послуги переказу. Сума комісії залежить від суми замовлення (детальніше https://novaposhta.ua/money_order).

Доставка

Доставку по всій Україні здійснюємо за допомогою кур’єрської служби Нова Пошта, за рахунок отримувача, в ті міста, де є відділення даної компанії.

Термін доставки 2-4 дні (після обробки та відправки Вашого замовлення). Додаткові затримки і несвоєчасна доставка можлива в зв’язку з несприятливими погодними умовами.

Замовлення відправляємо щоденно, крім суботи та неділі.

Важливо!

Як тільки товар буде доставлений на обране Вами відділення, Вам надійде смс-повідомлення з Нової Пошти, або, у разі кур’єрської доставки, зателефонують для погодження часу, коли зможете прийняти посилку.

Безкоштовне зберігання товару на відділенні – до 5 робочих днів, зберігання понад цей термін оплачується за рахунок отримувача.

Відправляючи Вам вино, ми обов’язково страхуємо посилку на повну вартість замовлення. Якщо раптово товар по дорозі отримав пошкодження, переконливо просимо Вас оформити відповідний АКТ та претензію до перевізника (з умовами можна ознайомитись на сайті Нової Пошти https://novaposhta.ua/ru/problemnie_situacii_privat). Це дозволить відшкодувати кошти за пошкоджену продукцію та кур’єрські послуги, у разі неналежного їх надання.

Обов’язково при отриманні замовлення просимо Вас перевіряти якість упаковки, кількість і асортимент замовлення. Якщо у Вас виникли питання або зауваження терміново звертайтеся до нас за номером +38 050 430 20 60, +38 067 640 20 60.

Звертаємо Вашу увагу на упаковку – продукція пакується виключно у фірмові коробки з логотипом Chizay.