Оплата та доставка

Оплата

1) Оплата онлайн за допомогою платіжної системи Portmone. Попередній безготівковий розрахунок не викликає додаткових витрат.

2) Післяплата при отриманні – послуга недоступна.

Доставка

Доставку по всій Україні здійснюємо за допомогою кур’єрської служби Нова Пошта, за рахунок отримувача, в ті міста, де є відділення.

Термін доставки 2-4 дні (після обробки та відправлення Вашого замовлення). Додаткові затримки і несвоєчасна доставка можлива в зв’язку з несприятливими погодними умовами.

Замовлення відправляємо щоденно, крім суботи та неділі.

Важливо!

Як тільки товар буде доставлений на обране Вами відділення, надійде смс-повідомлення з Нової Пошти, або, у разі кур’єрської доставки, зателефонують для погодження часу, коли зможете прийняти посилку.

ПРОСИМО ВРАХОВУВАТИ ТАКУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВАШИХ ПОСИЛОК:

1. Якщо посилка не прийшла на вказане Вами відділення протягом 7 днів, будь ласка, зателефонуйте менеджеру: 050 430 20 60. Уточніть інформацію за номером замовлення. Могли помилитися в інформації про номер телефону чи відділення, тому не бачите посилку.

2. Згідно з тарифами доставки та зберігання посилок  у відділенні Нової Пошти зберігають 7 календарних днів безкоштовно (окрім палет, їх 3 дні). День прибуття у відділення не рахується.

Якщо одержувач не забрав відправлення з поштомату протягом 3-х календарних днів зберігання (день завантаження та відправлення не враховується), то наступного дня буде здійснена відправка у найближче відділення.

З 8 дня зберігання підключається послуга платного збереження, вартість залежить від ваги. На 9 день посилка автоматично повертається до відправника.

3. Якщо посилка все ж таки повернулася до відправника, менеджер телефонує до отримувача, і якщо він не бажає отримати відправлення, компанія повертає кошти за товар. Якщо клієнт все ж таки бажає отримати відправлення, робимо переадресацію посилки, вартість повернення та переадресації оплачує отримувач.

Відправляючи Вам вино, ми обов’язково страхуємо посилку на повну вартість замовлення. Якщо раптово товар по дорозі отримав пошкодження, переконливо просимо Вас оформити відповідний АКТ та претензію до перевізника (з умовами можна ознайомитись на сайті Нової Пошти). Це дозволить відшкодувати кошти за пошкоджену продукцію та кур’єрські послуги, у разі неналежного їх надання.

❗ Просимо при оформленні замовлення уважно вписувати адресу та перевіряти відділення. У разі помилки, будь ласка, зверніться до менеджера (дзвінок, Viber, Telegram) 📲 050 430 20 60. Оформити переадресацію, доки посилка у дорозі – безкоштовно. Коли ж посилка прибула на відділення, згідно з оновленими правилами Нової Пошти, це вже платно.

Обов’язково при отриманні замовлення просимо Вас перевіряти якість пакування, кількість і асортимент замовлення. Якщо у Вас виникли питання або зауваження, терміново звертайтеся до нас за номерами +38 050 430 20 60; +38 067 640 20 60.

Звертаємо Вашу увагу – продукція пакується виключно у фірмові коробки з логотипом Chateau Chizay.