fbpx
news-img

Опубліковано: 05.12.2019

Українське вино підкорило Африку!

Золоту медаль міжнародного винного конкурсу здобув Авторський Кагор виноробної компанії Шато Чизай із Закарпаття.

Цього разу скарбничку нагород провідної виноробні регіону поповнила відзнака здалеку. AIWSC – це Міжнародний конкурс вина і спиртних напоїв Африканського континенту.

Участь взяли вина з таких країн: Іспанія, Аргентина, Чилі, Португалія, Перу,  Ізраїль, Німеччина, Швейцарія, Македонія, Словаччина, Угорщина, Україна. На розгляд журі міжнародного конкурсу подали близько 400 взірців вина виробників чотирьох континентів.

На конкурсі домінували іспанські вина, адже так історично склалися міжнародні зв’язки. Водночас велику цікавість викликали вина зі Східної Європи, яку поруч із сусідками Угорщиною і Словаччиною й представила закарпатська виноробня.

bottle

Кагор Закарпатський – Авторський

Авторські вина

157 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

Взірці оцінювали 5 комісій у складі суддів із 10 країн (експортери, визнані винні експерти і журналісти, сомельє).

AIWSC є важливою подією для виноробень, особливо для умовно нових гравців світового винного ринку: конкурс покликаний привернути увагу міжнародних замовників і розширити сферу інтересу імпортерів та дистриб’юторів Африканського континенту, котрий є потенційним масштабним споживачем.

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман так коментує участь компанії у світових професійних змаганнях:

«Наша виноробня залюбки бере участь у міжнародних конкурсах вина, хоч це і потребує значних зусиль і ресурсів, бо ж відправити взірці закордон  – доволі непроста і дорога справа. Але нам дуже важлива оцінка світових спеціалістів, можливість порівняти наші вина з найкращими винами планети.

Слід розуміти свій рівень, бачити тенденції, відчувати пульс виноробного світу, і рухатися далі до ще кращого і кращого вина. Ми це робимо. Працюємо на перспективу, на славу вина України, вина Закарпаття!».

До слова, вина Шато Чизай, окрім країн Європи, п’ють і цінують також у  США, Канаді, Ізраїлі й Австралії. Нещодавно партія вин із Закарпаття уперше вирушила у Велику Британію.

А наприкінці листопада на V Національному виноробному Форумі виноробня отримала відзнаку «Professional Choice Award – 2019», адже чотири вина Шато Чизай визнані найкращими в своїх категоріях в Україні. Це Черсегі, Moscato, Розе Піно Нуар «Країна Мрій» і «Троянда Карпат».

Подібні новини

news-archive «Троянда Карпат». Найромантичніше вино України

Цій зірці уже 61 рік! Її народили сонце Закарпаття, особливий сорт винограду та майстерність виноробів.

Детальніше
news-archive Просто додай тепла! Глінтвейн від Шато Чизай: смак затишку і радості

Гаряче вино зі спеціями здавна люблять у холодну пору в Європі. У різних країнах цей смачний напій, який відмінно зігріває, можна знайти під назвами glühwein (glühender wein), glögg, vin chaud, bischopswijn, glintwejn, grzaniec…

Детальніше
news-archive Винороб Чиз рекомендує: ТОП-7 святкових вин від Шато Чизай

Обрати вино до свят! Відповідальна справа, чи не так? Ми допоможемо і додамо настрою. Адже працюємо, щоби ви мали радість! Тільки, просимо, покваптеся замовити улюблені вина до святкового столу. У передсвятковому ажіотажі обробка замовлень може тривати трохи довше, і часом перевізник витрачає на доставку більше часу, ніж планувалося.

Детальніше
news-archive Багато молодого вина і радості: у Берегові відродили традиційне святкування відкриття першої бочки

Молоде вино прибуло! Чотири бочки молодого вина на кінних упряжках урочисто провезли містом, щоби відсвяткувати появу першого вина сезону.

Детальніше