news-img

Опубліковано: 05.12.2019

Українське вино підкорило Африку!

Нова перемога! Золоту медаль міжнародного винного конкурсу здобув Авторський Кагор виноробної компанії Шато Чизай із Закарпаття.

Цього разу скарбничку нагород провідної виноробні регіону поповнила відзнака здалеку. AIWSC – це Міжнародний конкурс вина і спиртних напоїв Африканського континенту.

Участь взяли вина з таких країн: Іспанія, Аргентина, Чилі, Португалія, Перу,  Ізраїль, Німеччина, Швейцарія, Македонія, Словаччина, Угорщина, Україна. На розгляд журі міжнародного конкурсу подали близько 400 взірців вина виробників чотирьох континентів.

На конкурсі домінували іспанські вина, адже так історично склалися міжнародні зв’язки. Водночас велику цікавість викликали вина зі Східної Європи, яку поруч із сусідками Угорщиною і Словаччиною й представила закарпатська виноробня.

bottle

Кагор Закарпатський – Авторський

Золота колекція

237 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Взірці оцінювали 5 комісій у складі суддів із 10 країн (експортери, визнані винні експерти і журналісти, сомельє).

AIWSC є важливою подією для виноробень, особливо для умовно нових гравців світового винного ринку: конкурс покликаний привернути увагу міжнародних замовників і розширити сферу інтересу імпортерів та дистриб’юторів Африканського континенту, котрий є потенційним масштабним споживачем.

Засновник Шато Чизай Геннадій Гутман так коментує участь компанії у світових професійних змаганнях:

«Наша виноробня залюбки бере участь у міжнародних конкурсах вина, хоч це і потребує значних зусиль і ресурсів, бо ж відправити взірці закордон  – доволі непроста і дорога справа. Але нам дуже важлива оцінка світових спеціалістів, можливість порівняти наші вина з найкращими винами планети.

Слід розуміти свій рівень, бачити тенденції, відчувати пульс виноробного світу, і рухатися далі до ще кращого і кращого вина. Ми це робимо. Працюємо на перспективу, на славу вина України, вина Закарпаття!».

До слова, вина Шато Чизай, окрім країн Європи, п’ють і цінують також у  США, Канаді, Ізраїлі й Австралії. Нещодавно партія вин із Закарпаття уперше вирушила у Велику Британію.

А наприкінці листопада на V Національному виноробному Форумі виноробня отримала відзнаку «Professional Choice Award – 2019», адже чотири вина Шато Чизай визнані найкращими в своїх категоріях в Україні. Це Черсегі, Moscato, Розе Піно Нуар «Країна Мрій» і «Троянда Карпат».