news-img

Опубліковано: 06.06.2024

Срібна медаль із Лондона – для Grape White Blend

Міцні напої Шато Чизай отримали свою чергову нагороду. І це перша інтернаціональна відзнака для Grape White Blend. Наш перший міцний напій, в основі якого виноградний дистилят, отримав на International Wine and Spirits Competition Срібну медаль.

 

Конкурс пройшов у Лондоні. Історія сягає 1969 року, коли IWSC народився як фахове змагання, створене на основі наукового підходу та професійної дегустації.

Сьогодні International Wine and Spirits Competition – також і спільнота професіоналів у сфері виноробства та міцних напоїв Європи і всього світу.

Досвід, бездоганна репутація та високі стандарти – це те, що IWSC несе через роки, будучи якісним фаховим міжнародним майданчиком. IWSC пишається, що оцінює та представляє одні з найкращих алкогольних напоїв світу.

Цьогоріч міцні напої у конкурсі оцінювали близько сотні міжнародних учасників журі, на суд яким подали більше 4000 взірців з усього світу. Тож конкуренція була більш ніж жорстка.

bottle

GRAPE WHITE BLEND

Міцні напої

239 Грн

КУПИТИ
news-img

 

 

 

Міцний виноградний напій Grape White Blend створений шляхом дистиляції ароматного вина з відбірного винограду сортів Фурмінт та Черсегі. За 7 місяців відпочинку у спеціальних резервуарах формується оригінальна палітра аромату та смаку.

Цей напій люблять за благородний виноградний характер і м’який смак з фруктовими нюансами.

Grape White Blend цікаво поєднується з кухнею, а ще є відмінним дигестивом – напоєм, яким завершують трапезу. Спробуйте в чистому вигляді охолодженим.

А оскільки напій в дечому подібний до італійської грапи, також радимо скуштувати по-італійськи – caffè corretto: у порожню чашку з-під еспресо налити 15 грамів дистиляту та насолоджуватися ароматною гамою.

Ось як судді конкурсу IWSC охарактеризували Grape White Blend:

«Квіткові ноти з відтінками персикового сорбету й абрикосового цвіту, а також трохи солоності морських водоростей. Під кінець відчувається виразна солодовість. Фініш дуже приємний».

А якою буде ваша оцінка? Скуштуйте!

Дякуємо, що обираєте українське! 💛💙