Навчання для офіціантів від Chateau Chizay Academy

ПЕРШИЙ ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ ДЛЯ ОФІЦІАНТІВ: СЕРВІС ТА ВИНО

Одноденний інтенсив, націлений на підвищення кваліфікації офіціантів. Тільки найкорисніша теорія та практичні знання від досвідчених спеціалістів у сфері ресторанного бізнесу. Рекомендації, перевірені на власному досвіді, що працюють з першого дня застосування у Вашому закладі. Окрема увага темі вина: що кожен офіціант має знати про вино, як допомогти обрати та правильно подати.

Мета тренінгу: набуття знань та навиків, розвиток майстерності персоналу ресторану у напрямку ефективного обслуговування гостя.
Результат: лояльність гостя до закладу, підвищення середнього чеку.
Кому корисно: офіціанти, менеджери закладів, адміністратори.

Спікери:

Федір Шандор – професор філософії, викладач Ужгородського національного університету, країнознавець, відомий фудблогер, експерт із закарпатського гастротуризму. 

Олександр Загоруйко – засновник маркетингової компанії MyProfi, організатор Платформи рестораторів, спеціаліст у сфері управління персоналом, практик з досвідом володіння та керування мережею міських кафе.

Віктор Михайлов – досвідчений ресторатор, власник успішного ресторану “Графський Двір”, управляючий партнер ресторану “Chizay Мала Гора”.

Віталій Ковач провідний український сомельє, член Італійської асоціації сомельє, засновник “Школи сомельє Віталія Ковача”, ведучий телевізійного проекту “Wine Map TV” на 5 каналі, творець винної карти, яка була удостоєна нагород “Один келих” (2003 р.) і “Два келихи” (2004 р.) від Wine Spectator.

Що входить у програму:

Світовий тренд – локальний продукт у закладі. Що шукає Ваш гість? Особливості закарпатської гастрономії як ілюстрація світового тренду. Як презентувати та продавати локальні продукти. Концепт Farm-to-table.

Сервіс, що продає. Оцінка закладу гостем – коли і що впливає на враження від вашого бренду; ефективна комунікація з гостем; активні продажі у закладі – на якому етапі і як; конфліктні ситуації та як правильно з ними працювати.

Офіціант – обличчя закладу та фактор економічного успіху в ресторанному бізнесі. Ресторанний етикет, особиста ефективність офіціанта, командна робота. Реальні приклади, дієві рекомендації, відповіді на питання. Best practices.

Майстер-клас від провідного сомельє України: “Офіціант-сомельє – ключові навики роботи з вином”. Знання аксесуарів, як допомогти обрати та представити вино, особливості та техніка подачі. Дегустація.

09:50 – 10:15 – Реєстрація гостей та кава.
10:15 – 11:00 –  Федір Шандор “Світовий тренд – локальний продукт у ресторані”.
11:00 – 12:00 – Олександр Загоруйко “Сервіс, що продає”.
12:00 – 12:15 –  Кава-брейк.
12:15 – 13:15 –  Олександр Загоруйко “Конфліктні ситуації та як правильно з ними працювати”.
13:20 – 14:00 – Екскурсія та лекція про вино від сомельє Шато Чизай.
14:00 – 15:15 –  Переїзд у ресторан “Chizay Мала Гора” та обід.
15:15 – 16:50 –  Віктор Михайлов – “Офіціант. Best Practices”.
16:50 – 17:00 – Кава-брейк.
17:00 – 20:00 – Майстер-клас від Віталія Ковача “Офіціант-сомельє: ключові навички роботи з вином у ресторані”.

Програма може змінюватись, але кількість годин і компоненти залишаться рівноцінними.

Що входить в пакет:

Навчання за програмою тренінгу, канцелярія, кава-брейки, обід, дегустація, трансфер (місця відправки уточнюються). Кожен учасник отримує сертифікат про проходження курсу.

Контакти:   

academy@chizay.com

+38 067-440-95-54

Партнери:

                   

Наш останній освітній захід наприкінці лютого 2019 року. Скоро тут буде анонс наступних заходів від Chateau Chizay Academy.