Зал в м. Берегово

У вересні 2010 року на території виноробного комплексу Чизай в старовинному виноробному куточку Європи - місті Берегово Закарпатської області - був відкритий затишний дегустаційний зал, в якому можуть комфортно розміститися до 50 гостей.

Метою відкриття Дегустаційного залу Чизай є підвищення рівня культури споживання вина, знайомство споживача з традиційними закарпатськими винами, які унікальні за своїми смаковими якостями і займають гідне місце серед вин, вироблених у відомих виноробних регіонах світу.

Тепер кожен бажаючий може зануритися в захоплюючий світ вин "Чизай", відвідати виносховища, долучитися до таїнства виробництва шляхетного напою і ознайомитися з продукцією виноробного підприємства в спеціалізованому дегустаційному залі.

На дегустації гостям подається 10 найменувань натуральних закарпатських вин Чизай, в тому числі легендарне марочне десертне вино "Троянда Карпат", відоме в усьому світі з середини минулого століття, і закуски для вина: сир, горішки, палички, родзинки. Дітям пропонується свіжовичавлений виноградний сік Чизай, і також сир, горішки, палички та родзинки.

Після дегустації гості можуть відвідати музей виноградарства і виноробства, і фірмовий магазин Чизай з широким асортиментом наших вин.

Попередній запис, а також додаткова інформація за телефонами:

моб.: +38 (050) 432-05-25, +38 (03141) 23-0-24.

Для організованих груп можлива оплата по перерахунку.

Ласкаво просимо!

Дій швидко — Site-Express

Loading...
up
 
img
Ru
Внимание!

Cайт содержит информацию, которая не рекомендована лицам, не достигшим совершеннолетия.

Достигли ли Вы совершеннолетия?

Да Нет
Ua
Увага!

Cайт містить інформацію, не рекомендовану особам, які не досягли повноліття.

Чи досягли Ви повноліття?

Так Ні