fbpx
news-img

Опубліковано: 10.04.2019

Відкоркувати сакуру

 

Вино із сакури?!

Може, десь таке й є. Але це не наша історія. Ми робимо вино завжди з любов’ю, але тільки із винограду і лише з врожаю виноградників Шато Чизай.

Вино лімітованої міні-серії «Сакура Закарпаття» щоразу – сюрприз і трохи загадка. Технологи компанії шукають саме ті аромат і смак, які б відповідали піднесеному настрою свята – періоду, коли в краї розквітають японські вишні.

Розливають вино «Сакура Закарпаття» тільки в тижні цвітіння: першу пляшку 2019-го року закоркували 4 квітня. Відкоркувати ж варто з нагоди розквіту найкрасивішої сакури.

Святкове вино є особливою пропозицією: у серії вийшло лише по 2000 пляшок кожного виду.

bottle

Сакура Закарпаття рожеве вино

Сакура Закарпаття 2020

147 Грн

Купити вино
news-img

 

На виноробні наголошують: серія «Сакура Закарпаття» – ексклюзивна і відображає характер регіону, адже виноград зріс в урочищі Мала Гора, а виготовив вино технолог Шато Чизай Золтан Удваргелі, вклавши не лише вміння, а й душу.

Працюючи над «Сакурою Закарпаття», винороб прагне зробити гостям, які приїхали милуватися цвітінням, оригінальний подарунок – особливе вино, щоразу різне. Обидва вина виготовлені з винограду врожаю 2018-го року, який вважають кращим за десятиліття.

Рожеве вино з вишуканого Піно Нуар уже самим кольором натякає на сакури і додає настрою. А потім яскравим ароматом і смаком перетворює час куштування на свято.

Біле сухе вино «Сакура Закарпаття» – купаж унікального Черсегі (його в Україні виготовляє тільки компанія Шато Чизай) з додаванням ніжного і ароматного Мускату Оттонель. До слова, віднайдена пропорція секретна і підкреслює принади кожного з сортів. Вино має насичену, але ніжну квіткову ароматику та освіжаючий смак.

Легке, тендітне вино «Сакура Закарпаття» якнайкраще пасує весні і темі цвітіння.

Цьогоріч у вин «Сакура Закарпаття» новий стильний «одяг», вишукана етикетка має і тактильний ефект: пляшку, прикрашену гілочкою сакури з пташкою, ще приємніше взяти до рук. Коли форма відповідає змісту!

news-img

 

Куштувати вино «Сакура Закарпаття» рекомендується охолодженим і найкраще – під час споглядання квітучих дерев, для повноти позитивних емоцій. Хороше вино – це завжди про красу і радість!

Чи це магія? Відверто: трошки так, як і час цвітіння сакур.

Продегустувати вина «Сакура Закарпаття» та інші пропозиції від Шато Чизай можна під час фестивалю Sakura Wine, який відбуватиметься 13 і 14 квітня в Ужгороді у комплексі «Совине гніздо».

Звісно, тематичне вино – і найприємніший сувенір з поїздки на квітуче Закарпаття!