Авіатури на виноробню - мала авіація в Chateau Chizay

Мала авіація і винний тур в Chateau Chizay

Поки мала авіація – звичний, доступний,
цікавий і розвинутий вид відпочинку у світі,
ц Україні поки це щось дуже далеке.
Але ж хтось повинен почати?

Авіатури на виноробню Шато Чизай

Ми створили особливий тур для тих, кому потрібні незабутні враження. Мала авіація вже давно розвинута в багатьох країнах світу, здобуває популярність в Україні. Відтепер авіатури доступні і на Закарпатті.

В багатьох державах тури літаками малої авіації не розкіш, а доступний та цікавий досвід та відпочинок для широкого загалу. Разом із нашими партнерами Lviv Aero та комплексом Косино ми розпочинаємо перші в Україну винні авіатури.

  • Окремий літак миттєво перенесе вас на Закарпаття та приземлиться на злітно-посадковому майданчику «Термальні води Косино». Так, цей курорт приймає літаки малої авіації, яка зараз стрімко розвивається в Україні.
  • Саме для вас ми підберемо зручну й приємну програму: карпатські термали, ексклюзивні екскурсія і дегустація в Шато Чизай, особливий гастрономічний досвід. Це відпочинок, який не поступиться найкращим європейським курортам. Авіатур на виноробню – це і простий тур вихідного дня, і щось особливе для важливої дати: ювілей, освідчення, подарунок коханим та близьким.
  • До Ваших послуг сертифіковані в ЄС літаки Socata TB20 і Cesna Corvalis 400 із ліцензованим пілотом, які вміщають трьох пасажирів і вантаж до 400 кг.
  • Чудові гірські краєвиди й огляд з неба найкрасивішого виноградника України – Мала Гора – ще одна виняткова приємність туру.
  • Обирайте місто для вильоту – Львів, Київ, Харків, Дніпро, Одеса, або ж Варшава, Прага, Будапешт та інші на ваш запит – і насолоджуйтеся найкращим відпочинком, можливим в Україні.
  • Усе узгодимо та організуємо на гідному вас рівні. Організація авіатуру на виноробню проста, зручна і безпечна, тож треба тільки відправити нам запит або зателефонувати. Вартість перельоту від $ 550 за трьох пасажирів в один бік із вильотом зі Львова, екскурсії, дегустації, додаткові трансфери оплачуються окремо.

Контакти для бронювання та запитань:
+38 050 432 05 25
+38 067 322 99 10
tourism@chizay.com

Замовити тур
tour tour tour tour