НОВИНКА: Напівсолодке біле кошерне вино Chateau Chizay Muskotály

Виноробний комплекс презентує довгоочікувану новинку свого асортименту - напівсолодке біле кошерне вино Chateau Chizay Muskotály, створене з винограду сорту Мускат Оттонель, вирощеного на виноградниках Чизай. Воно має особливий та надзвичайно приємний фруктово-квітковий аромат з легкими нотами прянощів. Це вміру солодке вино, збалансоване та гармонійне, з тривалим післясмаком мускатного винограду.

Вино закупорено кришкою-закруткою (screw cap), що є світовим трендом в галузі виноробства. Така пробка краще захищає вино від взаємодії з повітрям, ніж традиційна коркова, зберігаючи незмінними смакові якості і аромат білого вина.

Виноробний комплекс Чизай розташований у старовинному виноробному куточку Європи - Закарпатті, а виноградники нашого краю знаходяться у безпосередній близькості до виноградарського регіону Токай, і мають з ним однаковий терруар. Це вікове сусідство пояснює схожі підходи виноробів Токай і Чизай у виробництві вишуканих вин. Особливий мікроклімат і родючі грунти є запорукою отримання винограду найвищої якості, що дозволяє нам виробляти унікальні вина. Щоб якнайкраще підкреслити терруарні особливості Chateau Chizay Muskotály, разом з досвідченими виноробами Чизай у створенні цього вина приймав участь провідний спеціаліст та сомельє Угорщини - Золтан Шлезак, який є головою Асоціації Сомельє Угорщини - Magyar Sommelier Szövetség (MASOSZ), а також засновником та Генеральним директором Академії Гастрономії та Сомельє.

Дій швидко — Site-Express

Loading...
up
 
img
Ua

Я підтверджую, що мені виповнилося 18 років

Так Ні
Ru

Я подтверждаю, что мне исполнилось 18 лет

Да Нет
Eng

I confirm, that I am 18 years old

Yes No