НОВИНКА: Напівсолодке біле кошерне вино Chateau Chizay Muskotály

Виноробний комплекс презентує довгоочікувану новинку свого асортименту - напівсолодке біле кошерне вино Chateau Chizay Muskotály, створене з винограду сорту Мускат Оттонель, вирощеного на виноградниках Чизай. Воно має особливий та надзвичайно приємний фруктово-квітковий аромат з легкими нотами прянощів. Це вміру солодке вино, збалансоване та гармонійне, з тривалим післясмаком мускатного винограду.

Вино закупорено кришкою-закруткою (screw cap), що є світовим трендом в галузі виноробства. Така пробка краще захищає вино від взаємодії з повітрям, ніж традиційна коркова, зберігаючи незмінними смакові якості і аромат білого вина.

Виноробний комплекс Чизай розташований у старовинному виноробному куточку Європи - Закарпатті, а виноградники нашого краю знаходяться у безпосередній близькості до виноградарського регіону Токай, і мають з ним однаковий терруар. Це вікове сусідство пояснює схожі підходи виноробів Токай і Чизай у виробництві вишуканих вин. Особливий мікроклімат і родючі грунти є запорукою отримання винограду найвищої якості, що дозволяє нам виробляти унікальні вина. Щоб якнайкраще підкреслити терруарні особливості Chateau Chizay Muskotály, разом з досвідченими виноробами Чизай у створенні цього вина приймав участь провідний спеціаліст та сомельє Угорщини - Золтан Шлезак, який є головою Асоціації Сомельє Угорщини - Magyar Sommelier Szövetség (MASOSZ), а також засновником та Генеральним директором Академії Гастрономії та Сомельє.

Дій швидко — Site-Express

Loading...
up
 
img
Ru
Внимание!

Cайт содержит информацию, которая не рекомендована лицам, не достигшим совершеннолетия.

Достигли ли Вы совершеннолетия?

Да Нет
Ua
Увага!

Cайт містить інформацію, не рекомендовану особам, які не досягли повноліття.

Чи досягли Ви повноліття?

Так Ні