fbpx
news-img

Опубліковано: 26.06.2019

З шармом свіжого вина. У Києві представили шовкові картини Наталії Колпакової

Творчість без рамок і з натхненням!

 

Художниця з Києва Наталія Колпакова працює в авторському жанрі: фантазійні сюжети вона створює на шовковій тканині, її роботи також називають картинами-перевертнями.

Твори Наталії – багатогранні, багатозначні і навіть багатофункціональні. Мальовані на шовку фантазії авторки – це вишуканий предмет інтер’єру, колекційний твір мистецтва або ж унікальний аксесуар.

У столичному мистецькому просторі Ornament Art Space поціновувачі мали змогу побачити проект художниці. Під час відкриття виставки виступили творчі друзі мисткині, а також відбувся міні-показ бренду Boukiga з виробами Наталії Колпакової.

bottle

CHERSEGI

Chateau Chizay

106 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

Її творчість – це авторське преображення реальності за допомогою уяви, тонкого відчуття казковості світу та гарного відчуття гумору,  – вважає видання In-Art.

Колекція Наталії Колпакової була представлена на Paris Design Week 2017 і була визнана модними брендами та викликала зацікавленість колекціонерів з усього світу. Як переможець конкурсу дизайнерів Talents, експонувалася на «Frankfurt Ambiente». Персональні виставки художниці відбулися у Києві й  Анталії. У 2018 році – у Відні в рамках Дня України в ООН. 2019-го Наталія Колпакова брала участь у найвідомішому в північній Європі дизайн-шоу Formex Stokholm.

«Час – це випробування. Мода змінюється, але стиль зберігається. Те, що відрізняє вічні речі, – це повітря таємничості і притаманної йому енергії, яка пронизує позачасове – твір мистецтва. Дивлячись на фінальну роботу, я не пам’ятаю кількість годин, і відчуваю, що я не “витрачаю час”. Задоволеність завершенням робить твір «Позачасовим» для мене», – розмірковує художниця. Timeless – саме так вона назвала виставку.

news-img

Шарму події додавало найкраще вино від – Шато Чизай, партнера свята. Для гармонії з настроєм виставки гостей пригощали елегантними і свіжими винами, делікатними, як шовк.

Це вишукане Розе Pinot Noir, багате на фруктові ноти, та біле сухе Черсегі: цей унікальний локальний сорт характерний пряним післясмаком. Вибір, судячи з атмосфери свята, вдалий. І це знаково: адже, як і художниця Наталія Колпакова, винороби Шато Чизай творять з натхненням.

Виноробня бажає художниці вдалих творчих пошуків і незгасного натхнення!

Подібні новини

news-archive Надія Семенець: «Зроблено з любов’ю – це про Шато Чизай!»

Відчути не тільки аромат і смак вина, але і його магію можна там, де вино створене. Так кажуть ті, хто знається. У місці свого народження вино показує особливість теруару, сорту, працю винороба, а ще й любов, вкладену у кожну краплю. Тому такий популярний винний туризм, який у світі є трендом. Ти їдеш по відпочинок, по […]

Детальніше
news-archive Забіг на виноградниках 150 років по тому. На Закарпатті відбувся перший Chizay Wine Run

Бігти посеред ароматів Черсегі, Мерло, Каберне і Піно Нуару… Близько двох кілометрів подолали учасники Chizay Wine Run – Винного Забігу в урочищі Чизай, що поблизу Берегова.

Детальніше
news-archive Закохати в Закарпатське! Шато Чизай представив вина на фестивалях у Києві і Харкові

Тисячі наповнених келихів, сотні відкоркованих пляшок і безліч усмішок радісних гостей! Виноробна компанія Шато Чизай 14 і 15 вересня знайомила зі своїми винами у найбільших містах країни: в Києві та Харкові.

Детальніше
news-archive Зібрати сонце. Провідна виноробня Закарпаття розпочала роботу з врожаєм-2019

12 місяців і 7 днів на тиждень. Саме у такому режимі триває робота виноградарів і виноробів. А є час, коли хочеться, щоб у добі було не 24, а хоча б 48 годин. Це – період збору винограду та його подальшої переробки. Цього тижня Шато Чизай розпочав збір врожаю 2019-го року. Завдання – зробити ідеальне вино!

Детальніше