Під настрій вина. Наталія Колпакова представила картини на шовку
news-img

Опубліковано: 26.06.2019

З шармом свіжого вина. У Києві представили шовкові картини Наталії Колпакової

Творчість без рамок і з натхненням! Художниця з Києва Наталія Колпакова працює в авторському жанрі: фантазійні сюжети вона малює на тканині. Картини-перевертні – так також називають її картини на шовку.

 

 

Твори Наталії – багатогранні, багатозначні і навіть багатофункціональні. Мальовані на шовку фантазії авторки – це вишуканий предмет інтер’єру, колекційний твір мистецтва або ж унікальний аксесуар.

У столичному мистецькому просторі Ornament Art Space поціновувачі мали змогу побачити проект художниці. Під час відкриття виставки виступили творчі друзі мисткині, а також відбувся міні-показ бренду Boukiga з виробами Наталії Колпакової.

bottle

Chersegi

Chateau Chizay

165 Грн

Купити вино
news-img

 

 

 

Її творчість – це авторське преображення реальності за допомогою уяви, тонкого відчуття казковості світу та гарного відчуття гумору,  – вважає видання In-Art.

Колекція Наталії Колпакової була представлена на Paris Design Week 2017 і була визнана модними брендами та викликала зацікавленість колекціонерів з усього світу. Як переможець конкурсу дизайнерів Talents, експонувалася на «Frankfurt Ambiente». Персональні виставки художниці відбулися у Києві й  Анталії. У 2018 році – у Відні в рамках Дня України в ООН. 2019-го Наталія Колпакова брала участь у найвідомішому в північній Європі дизайн-шоу Formex Stokholm.

«Час – це випробування. Мода змінюється, але стиль зберігається. Те, що відрізняє вічні речі, – це повітря таємничості і притаманної йому енергії, яка пронизує позачасове – твір мистецтва. Дивлячись на фінальну роботу, я не пам’ятаю кількість годин, і відчуваю, що я не “витрачаю час”. Задоволеність завершенням робить твір «Позачасовим» для мене», – розмірковує художниця. Timeless – саме так вона назвала виставку.

news-img

Шарму події додавало найкраще вино від – Шато Чизай, партнера свята. Для гармонії з настроєм виставки гостей пригощали елегантними і свіжими винами, делікатними, як шовк.

Це вишукане Розе Pinot Noir, багате на фруктові ноти, та біле сухе Черсегі: цей унікальний локальний сорт характерний пряним післясмаком. Вибір, судячи з атмосфери свята, вдалий. І це знаково: адже, як і художниця Наталія Колпакова, винороби Шато Чизай творять з натхненням.

Виноробня бажає художниці вдалих творчих пошуків і незгасного натхнення!