news-img

Опубліковано: 01.02.2019

Ідея для рестораторів: прокачайте своїх … офіціантів!

 

 

 

Червоне до м’яса, а біле до риби? Ці правила знають майже всі.

А от що їх можна порушувати та як це робити, й як сервіс закохає гостя у ваш заклад… Ми навчимо ваших офіціантів цих секретів!

Подія сезону для ресторанного бізнесу в Закарпатті – від Chateau Chizay Academy! 25 лютого в Берегові відбудеться Перший Практичний тренінг для офіціантів «Сервіс та вино».

Як офіціанту зробити кожного гостя відданим прихильником вашого закладу –на це націлений одноденний інтенсив. У програмі тільки найкорисніша теорія й максимум практичних знань.

Викладачі – досвідчені фахівці туристичної справи та ресторанного бізнесу.

 

bottle

Штопор (ніж сомельє)

Аксесуари

67 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

 

 

Федір Шандор – професор філософії, викладач УжНУ, країнознавець, фудблогер, експерт закарпатського гастротуризму; Олександр Загоруйко – засновник маркетингової компанії MyProfi, організатор Платформи рестораторів, спеціаліст з управління персоналом, практик у сфері міських кафе; Віктор Михайлов – досвідчений ресторатор, власник успішного ресторану “Графський Двір”, управляючий партнер ресторану “Chizay Мала Гора”; Віталій Ковач – провідний український сомельє, член Італійської асоціації сомельє, засновник “Школи сомельє Віталія Ковача”, ведучий проекту “Wine Map TV” на 5 каналі.

Вони поділяться рекомендаціями, які збирали роками й перевірили в роботі. Отримані на семінарі навички працюватимуть у вашому закладі з першого дня.

У програмі такі теми: «Світовий тренд – локальний продукт у закладі»; «Сервіс, що продає»; «Офіціант – обличчя закладу та фактор економічного успіху в ресторанному бізнесі» і «Офіціант-сомельє – ключові навики роботи з вином» + практичне заняття.

Місце проведення: Chateau Chizay та ресторан Chizay Мала Гора, м. Берегово. Дата: 25 лютого 2019 року. Час: 10:00 – 20:00. Деталі, програма семінару і реєстрація – за посиланням ТУТ.

Кількість місць – обмежена.

Бути кращим має сервіс саме вашого закладу, чи не так?

Подібні новини

news-archive Смачний й елегантний рух до Європи. Вина Шато Чизай готуються отримати захищене географічне зазначення: перша презентація відбулася!

Україна уже зовсім скоро отримає захищені географічні зазначення (ЗГЗ). Це світова практика, і надання продуктам такого статусу сприяє збереженню високої якості та промоції держави і регіону.

Детальніше
news-archive Як відкоркувати вино без штопора?

Ви вирішили принести в гості улюбленого вина, а, як прийшли, прикрість: у господарів немає штопора? Або виїхали з друзями на природу, а штопор забули – тут і до сусідів не підеш, і магазину за рогом немає? Щоб не позбавляти себе смачного вина, варто спробувати один із способів, як відкрити вино без штопора за допомогою кмітливості […]

Детальніше
news-archive Чи такий страшний діоксид сірки?

Актуальна тема серед любителів вина – наявність сульфітів в складі класичного напою. Тож поговорімо про значення діоксиду сірки для виноробства та його вплив на організм людини.

Детальніше
news-archive Порошкове вино. Міфи і правда

Можливо, будете здивовані. Але “вино із порошка” – це всього лише ще одна “страшилка” про вино. Розберемося?

Детальніше