news-img

Опубліковано: 01.02.2019

Ідея для рестораторів: прокачайте своїх … офіціантів!

 

 

 

Червоне до м’яса, а біле до риби? Ці правила знають майже всі.

А от що їх можна порушувати та як це робити, й як сервіс закохає гостя у ваш заклад… Ми навчимо ваших офіціантів цих секретів!

Подія сезону для ресторанного бізнесу в Закарпатті – від Chateau Chizay Academy! 25 лютого в Берегові відбудеться Перший Практичний тренінг для офіціантів «Сервіс та вино».

Як офіціанту зробити кожного гостя відданим прихильником вашого закладу –на це націлений одноденний інтенсив. У програмі тільки найкорисніша теорія й максимум практичних знань.

Викладачі – досвідчені фахівці туристичної справи та ресторанного бізнесу.

 

bottle

Штопор (ніж сомельє)

Аксесуари

67 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

 

 

Федір Шандор – професор філософії, викладач УжНУ, країнознавець, фудблогер, експерт закарпатського гастротуризму; Олександр Загоруйко – засновник маркетингової компанії MyProfi, організатор Платформи рестораторів, спеціаліст з управління персоналом, практик у сфері міських кафе; Віктор Михайлов – досвідчений ресторатор, власник успішного ресторану “Графський Двір”, управляючий партнер ресторану “Chizay Мала Гора”; Віталій Ковач – провідний український сомельє, член Італійської асоціації сомельє, засновник “Школи сомельє Віталія Ковача”, ведучий проекту “Wine Map TV” на 5 каналі.

Вони поділяться рекомендаціями, які збирали роками й перевірили в роботі. Отримані на семінарі навички працюватимуть у вашому закладі з першого дня.

У програмі такі теми: «Світовий тренд – локальний продукт у закладі»; «Сервіс, що продає»; «Офіціант – обличчя закладу та фактор економічного успіху в ресторанному бізнесі» і «Офіціант-сомельє – ключові навики роботи з вином» + практичне заняття.

Місце проведення: Chateau Chizay та ресторан Chizay Мала Гора, м. Берегово. Дата: 25 лютого 2019 року. Час: 10:00 – 20:00. Деталі, програма семінару і реєстрація – за посиланням ТУТ.

Кількість місць – обмежена.

Бути кращим має сервіс саме вашого закладу, чи не так?

Подібні новини

news-archive Анатолій Полосков: «Українське виноробство треба відроджувати незважаючи на політичну погоду!»

У Києві урядовці спільно з виробниками розробили дорожню карту для розвитку виноробної галузі Закарпаття і всієї України.

Детальніше
news-archive Рожевий – колір сезону

Розе – вишукане і водночас демократичне вино. Вино, що асоціюється з весною і квітучим настроєм.

Детальніше
news-archive Професійна оцінка. Вина Шато Чизай – на дегустаціях Асоціації сомельє України

У Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську і Львові відбулися дегустації вин компанії Шато Чизай для членів Асоціації сомельє України.

Детальніше