news-img

Опубліковано: 31.01.2019

Чоловічі емоції і перемоги – з настроєм Чизай

Зустріч чоловіків – на корті.

Наприкінці січня на Закарпатті відбувся турнір з тенісу «Kesler Open 2019».

 

 

Змагання збирає аматорів цього благородного і напруженого виду спорту з 2013-го року.

Як розповів організатор турніру Леонід Кеслер, емоції на кортах сучасної спортивної арени під Ужгородом вирували запеклі. Спортсмени мірялися силою і спритністю у парних змаганнях.

Участь взяли 18 тенісистів. Цьогоріч найкращими виявилися Олександр Баранюк та Дмитро Славич: їхній тандем у підсумку обійшов усі інші команди.

Утім, як це часто буває у спорті, коли змагаються любителі, головне – участь і позитивна атмосфера спортивної зустрічі.

Учасники турніру «Kesler Open» – це чоловічий клуб однодумців-спортсменів.

bottle

Сік виноградний

Сік виноградний

85 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

 

 

 

Леонід Гнатович каже: вік учасників турніру ніхто не обмежує, і змагалися як 30-річні, так і 68-річні тенісисти. Тішить, що приєднуються молоді хлопці, до речі, у трьох учасників клубу грати в теніс уже прийшли сини.

«Гра дуже азартна. І, так, ми справжній чоловічий клуб. Проводимо такі зустрічі кілька разів на рік. Кожен з нас має свої справи, а об’єднує нас теніс, активність!», – говорить Леонід Кеслер.

Відтак закономірно, що підтримала спортивну подію з чоловічим характером компанія Шато Чизай.

Тенісисти відзначають: якісне вино – це користь для організму і дуже пасує активним, життєрадісним людям.

Доречними були й призи з  особливим продуктом компанії – виноградним соком. Це – унікальний напій на українському ринку, який можна вважати навіть лікувальним: настільки він багатий на вітаміни, антиоксиданти та інші корисні речовини, до того ж – дуже смачний. Концентроване здоров’я!

Можна стверджувати: продукція компанії Шато Чизай – схвалена спортсменами!

Подібні новини

news-archive Смачний й елегантний рух до Європи. Вина Шато Чизай готуються отримати захищене географічне зазначення: перша презентація відбулася!

Україна уже зовсім скоро отримає захищені географічні зазначення (ЗГЗ). Це світова практика, і надання продуктам такого статусу сприяє збереженню високої якості та промоції держави і регіону.

Детальніше
news-archive Як відкоркувати вино без штопора?

Ви вирішили принести в гості улюбленого вина, а, як прийшли, прикрість: у господарів немає штопора? Або виїхали з друзями на природу, а штопор забули – тут і до сусідів не підеш, і магазину за рогом немає? Щоб не позбавляти себе смачного вина, варто спробувати один із способів, як відкрити вино без штопора за допомогою кмітливості […]

Детальніше
news-archive Чи такий страшний діоксид сірки?

Актуальна тема серед любителів вина – наявність сульфітів в складі класичного напою. Тож поговорімо про значення діоксиду сірки для виноробства та його вплив на організм людини.

Детальніше
news-archive Порошкове вино. Міфи і правда

Можливо, будете здивовані. Але “вино із порошка” – це всього лише ще одна “страшилка” про вино. Розберемося?

Детальніше