news-img

Опубліковано: 20.11.2018

У Києві презентували авторські вина Олега Скрипки «Країна мрій»

Відомий український музикант Олег Скрипка разом із компанією Шато Чизай здійснив давню мрію – закоркувати авторське вино.

Сухі вина – білий Traminer та Rose Pinot Noir – першими в Україні дегустували відвідувачі ресторану COIN відомого українського ресторатора та шоумена Миколи Тищенка на гастровечорі “Осінь. Вино. Музика…”.
Це перше українське вино від «зірки». У відвідувачів презентації була унікальна можливість порівняти вина Олега Скрипки з авторськими винами П’єра Рішара і Стінга. Учасники відзначили вишуканість делікатних вин «Країна мрій». Вони, до того ж, відповідають світовим трендам у виноробстві: Трамінер є локальним сортом, який передає вину своє благородство, а елегантний Rose – це вино, якому сьогодні чи не найбільша увага серед любителів і знавців.
«Бренд “Країна Мрій” молодий, і вина наші теж молоді – цьогорічні. Я є фанатом сухих вин, і особливо рожевих. Рожеве вино – унікальне, пасує для всіх випадків: до м’яса і до риби, можна куштувати і з десертом, і влітку, і взимку. Але в Україні ще бракує добрих рожевих вин. Також моє – біле вино 2018-го року з винограду Трамінер, цей італійський сорт, якому дуже пасують наші закарпатські землі, що дають прекрасний баланс між цукром і кислотою та особливий насичений аромат», – розповідає Олег Скрипка.
Микола Тищенко разом із Олегом Скрипкою розіграли першу і другу пляшку авторського вина на благодійному аукціоні. Перша пляшка була продана за 20 000 гривень, друга – за 7 000 гривень. Ці гроші передадуть у клініку ОХМАТДИТ для лікування дітей.
“Виноробство в Україні – це частина нашої культури та давніх традицій. Українці здавна любили вино, наша країна колись була серйозним виробником і навіть експортувала вино в Європу. На Закарпатті ця культура існує сотні років. Хочу запропонувати українцям повірити в українське вино. Колись мріяв, аби ми повірили в українську пісню, потім в український стиль і кухню, і сьогодні ми бачимо, що українська музика, вишиванка, гастрономія стали трендом! Сподіваюся, з вином буде так само!”, – зауважив Олег Скрипка.
Співак, який прожив багато років у Франції, де і закохався у культуру виноробства, давно мав ідею творити вино. Поштовх до старту власної виноробної історії стався на Закарпатті, яке вразило виноградниками й якістю вина. Олег сам взявся за роботу: визначив дві ділянки виноградників Chateau Chizay на Малій Горі біля Берегова, відбирав найкращі грона, контролював збір урожаю та власне виробництво. Авторські вина «Країна Мрій» виготовлені з виноградного соку так званої першої фракції, який стікає з ягід без механічного чавлення. Завдяки максимальній ароматиці та інтенсивності смаку це найкраща основа для особливих вин.
Chateau Chizay пишається бути частиною ексклюзивної винної історії і тим, що сьогодні Україна має вина, гідні уваги світу. Ми горді, що ці вина народжені на Закарпатті! Любіть українське вино! Шануйте своє!
Авторське вино Олега Скрипки «Країна мрій» можна придбати в винних бутиках, ресторанах України і онлайн.

bottle

“Країна Мрій” Traminer

Країна мрій

247 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img
news-img

Подібні новини

news-archive Вино – вибір розумних і здорових. Доведено наукою

Культура, мистецтво, спорт, туризм, розваги, просвітництво й наука: усе це входить в коло інтересів компанії Шато Чизай.

Детальніше
news-archive Любов, помножена на знання, або Кілька причин обрати вино ліцензованої виноробні

Кожен закарпатець рано чи пізно починає вважати себе виноробом! Цей вислів належить до тих, про які кажуть: у кожному жарті є доля правди.

Детальніше
news-archive Сир + вино = смак Закарпаття

Відбулася презентація локальних продуктів із серії «Смаки Закарпаття».

Детальніше
news-archive Смачний й елегантний рух до Європи. Вина Шато Чизай готуються отримати захищене географічне зазначення: перша презентація відбулася!

Україна уже зовсім скоро отримає захищені географічні зазначення (ЗГЗ). Це світова практика, і надання продуктам такого статусу сприяє збереженню високої якості та промоції держави і регіону.

Детальніше