Найкраще Українське вино на конкурсі Wines&Spirits - Chateau Chizay
news-img

Опубліковано: 31.10.2018

Перемога на авторитетному конкурсі Wines&Spirits Awards

9 із 9. Вина провідної закарпатської виноробні здобули відзнаки Міжнародного дегустаційного конкурсу. Закарпаття може пишатися своїм знаковим продуктом!

 

Три вина компанії Шато Чизай визнані найкращими винами України в своїх категоріях, а «Троянда Карпат» – ще й загалом найкращим вином Міжнародного дегустаційного конкурсу Wine&Spirits Ukraine Awards.

Виставка алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine, що відбувалася в Києві і в рамках якої проходив конкурс – престижний форум професіоналів галузі. Отже, можемо констатувати: закарпатські вина знову визнані одними з найкращих на ринку України. Те, що місцевий продукт вартий поваги професіоналів й уваги споживачів, підтвердила перемога компанії Шато Чизай.

 

avatar

Віталій Ковач

Відомий український сомельє

Рекомендую дегустації у Шато Чизай!

Щоразу, коли відвідую Закарпаття, заходжу в гості скуштувати вина цього цікавого виноробного комплексу. Варто використати можливість скуштувати вишукані вина там, де вони народилися, і відвідати Chateau Chizay. Якщо плануєте відпочинок у Закарпатті, обов’язково продегустуйте Черсегі та Розе Піно Нуар…

Пишаюсь, що в Україні є такі виноробні!

bottle

Троянда Карпат

Авторські вина

270 Грн

Купити вино
news-img

 

 

50 найкращих сомельє нашої держави та країн Європи оцінювали близько півсотні зразків вин на сліпій дегустації, що вважається найбільш об’єктивним методом визначення якості. Компанія подала на конкурс 9 взірців і стала «абсолютним чемпіоном» конкурсу: усі представлені вина отримали відзнаки в своїх категоріях. Особливо тішить успіх легендарної «Троянди Карпат», це біле марочне солодке десертне вино, відзначене як найліпше у своїй категорії, і стало лауреатом Платинової медалі, та визнано найкращим вином конкурсу.

Muskotály Chateau Chizay – найкраще біле сухе ординарне вино, Розе Піно Нуар – найкраще рожеве вино конкурсу Wine & Spirits Ukraine Awards 2018-го року.

Скарбничка виноробні також поповнилася такими призами: срібні медалі отримали Трамінер (2017, біле сухе), Черсегі (2017, біле сухе), Muskotály (2017, біле сухе), Кагор Закарпатський Авторський (червоне десертне, 2016); а бронзові відзнаки – Фурмінт (2017, біле сухе витримане), ROSÉ Pinot Noir (2017, рожеве сухе), ICE WINE Riesling (2016, біле солодке), Cabernet Sauvignon (2017, витримане червоне сухе). Шато Чизай здобув найбільше медалей Ukraine Wine & Spirits Awards серед усіх учасників.

Участь у конкурсі брали українські виробники, а також учасники виставки з інших країн. Дипломи отримали і класичні визнані напої закарпатської виноробні, і нові пропозиції, які нещодавно вийшли на ринок, зокрема, витриманий Фурмінт, що вже стає «зіркою» серед вин України, та рідкісний Ice Wine, так зване «льодове вино». Підтвердили свої позиції і розе, а також вишукані білі, адже, до слова, професіонали вважають, що Закарпаття є краєм сухих білих вин, хоча, звісно, не тільки.

Як розповіла керівник департаменту маркетингу компанії Шато Чизай Олександра Поліщук, попри те, що міжнародна виставка з дегустаційним конкурсом Wine&Spirits Ukraine Awards відбувалася вперше, захід мав високий рівень:

«Радує якість об’єднання організаторів з виноробами. Виставка довела, що українському вину бути, воно гідне, готове конкурувати в світі. Я дуже сподіваюся, що наступного року буде більше учасників і ми, виробники, зможемо отаким «єдиним фронтом» показувати, що наше вино варте уваги. А також запрошуватимемо більше міжнародних представників – як наших колег, так і потенційних покупців, щоби нас бачили, щоби рекламувати якісний вітчизняний продукт».

news-img

 

«Також відзначу, що найкращі українські сомельє не тільки брали участь у професійній конкурсній дегустації, але і з живим зацікавленням ходили виставкою, дегустували й українські, і закордонні вина, спілкувалися з виробниками, ділилися враженнями. Тобто, Wine&Spirits Ukraine сталася не лише як виставка наших досягнень і, що, звісно, приємно – відзначенням наших успіхів, а була живою комунікацією всіх учасників ринку. Бажаю розвитку і організаторам, і нам усім – українським виноробам», – говорить представниця компанії Chateau Chizay.

Успіх провідної виноробні краю на престижному професійному форумі доводить, що якість закарпатського вина – зростає, і воно має всі підстави бути популярним не лише на внутрішньому ринку України, а і за кордоном.

До слова, компанія Chateau Chizay вважає своїм обов’язком просувати в державі і в світі не винятково продукт власного виробництва, а загалом усі якісні напої під брендом «Закарпатське вино», допомагаючи, таким чином, розвитку регіону.