news-img

Опубліковано: 31.10.2018

Перемога на авторитетному конкурсі Wines&Spirits Awards

9 із 9. Вина провідної закарпатської виноробні здобули відзнаки Міжнародного дегустаційного конкурсу. Закарпаття може пишатися своїм знаковим продуктом! Три вина компанії Шато Чизай визнані найкращими винами України в своїх категоріях, а «Троянда Карпат» – ще й загалом найкращим вином Міжнародного дегустаційного конкурсу Wine&Spirits Ukraine Awards.

Виставка алкогольної продукції Wine&Spirits Ukraine, що відбувалася в Києві і в рамках якої проходив конкурс – престижний форум професіоналів галузі. Отже, можемо констатувати: закарпатські вина знову визнані одними з найкращих на ринку України. Те, що місцевий продукт вартий поваги професіоналів й уваги споживачів, підтвердила перемога компанії Шато Чизай.

50 найкращих сомельє нашої держави та країн Європи оцінювали близько півсотні зразків вин на сліпій дегустації, що вважається найбільш об’єктивним методом визначення якості.

Компанія подала на конкурс 9 взірців і стала «абсолютним чемпіоном» конкурсу: усі представлені вина отримали відзнаки в своїх категоріях. Особливо тішить успіх легендарної «Троянди Карпат», це біле марочне солодке десертне вино, відзначене як найліпше у своїй категорії, і стало лауреатом Платинової медалі, та визнано найкращим вином конкурсу.

avatar

Віталій Ковач

Відомий український сомельє

Рекомендую дегустації, які проводять у Шато Чизай. Кожний раз, коли я відвідую Закарпаття, заходжу в гості подегустувати вина цього цікавого виноробного комплексу.
Якщо ви плануєте відпочинок у Закарпатті, обов”язково продегустуйте вина в Шато Чизай, а особливо Черсегі та Рожевий піно…
Пишаюсь, що в Україні є такі виноробні господарства!
Бажаю успіху в роботі над тим, щоб про українські вина дізнався весь світ!

bottle

Троянда Карпат

Марочне вино

270 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

Muskotály Chateau Chizay – краще біле сухе ординарне вино, Розе Піно Нуар – краще рожеве вино конкурсу Wine & Spirits Ukraine Awards 2018-го року.

Скарбничка виноробні також поповнилася такими призами: срібні медалі отримали Трамінер (2017, біле сухе), Chersegi (2017, біле сухе), Muskotály (2017, біле сухе), Кагор Закарпатський Авторський (червоне десертне, 2016); а бронзові відзнаки – Фурмінт (2017, біле сухе витримане), ROSÉ Pinot Noir (2017, рожеве сухе), ICE WINE Riesling (2016, біле солодке), Cabernet Sauvignon (2017, витримане червоне сухе).

Шато Чизай здобув найбільше медалей Ukraine Wine & Spirits Awards серед усіх учасників. До слова, участь у конкурсі брали українські виробники, а також учасники виставки з інших країн. Дипломи отримали і класичні визнані напої закарпатської виноробні, і нові пропозиції, які нещодавно вийшли на ринок, зокрема, витриманий Фурмінт, що вже стає «зіркою» серед вин України, та рідкісний Ice Wine, так зване «льодове вино». Підтвердили свої позиції і розе, а також вишукані білі, адже, до слова, професіонали вважають, що Закарпаття є краєм сухих білих вин, хоча, звісно, не тільки.

Як розповіла керівник департаменту маркетингу компанії Шато Чизай Олександра Поліщук, попри те, що міжнародна виставка з дегустаційним конкурсом Wine&Spirits Ukraine Awards відбувалася вперше, захід мав високий рівень: «Радує якість об’єднання організаторів з виноробами. Виставка довела, що українському вину бути, воно гідне, готове конкурувати в світі. Я дуже сподіваюся, що наступного року буде більше учасників і ми, виробники, зможемо отаким «єдиним фронтом» показувати, що наше вино варте уваги. А також запрошуватимемо більше міжнародних представників – як наших колег, так і потенційних покупців, щоби нас бачили, щоби рекламувати якісний вітчизняний продукт».

news-img

«Також відзначу, що найкращі українські сомельє не тільки брали участь у професійній конкурсній дегустації, але і з живим зацікавленням ходили виставкою, дегустували й українські, і закордонні вина, спілкувалися з виробниками, ділилися враженнями. Тобто, Wine&Spirits Ukraine сталася не лише як виставка наших досягнень і, що, звісно, приємно – відзначенням наших успіхів, а була живою комунікацією всіх учасників ринку. Бажаю розвитку і організаторам, і нам усім – українським виноробам», – говорить представниця компанії Chateau Chizay.

Успіх провідної виноробні краю на престижному професійному форумі доводить, що якість закарпатського вина – зростає, і воно має всі підстави бути популярним не лише на внутрішньому ринку України, а і за кордоном. До слова, компанія Chateau Chizay вважає своїм обов’язком просувати в державі і в світі не винятково продукт власного виробництва, а загалом усі якісні напої під брендом «Закарпатське вино», допомагаючи, таким чином, розвитку регіону.

Подібні новини

news-archive Дуже особливе вино

Кожне вино – це цікава історія.

Детальніше
news-archive Келих класики. Святкове червоне: що знати й як обрати найкорисніше вино?

Червоне вино. Класичний напій, якому тисячі років. І воно досі –  у лідерах продажів у світі. Фаворит рекомендацій  сомельє і … лікарів. А ще це – просто красиво, й так пасує святковій порі. Так, сухе червоне вино вважається найкориснішим. Органічні кислоти, вітаміни, мінерали, поліфеноли, амінокислоти, а ще – ресвератрол. Речовина, яка зі шкірки винограду переходить у […]

Детальніше
news-archive Non Stop на Малій Горі. Що взимку відбувається на виноградниках Шато Чизай?

12 місяців на рік. Саме стільки працює виноградар, який переживає за врожай і майбутнє вино. Виноградарство – праця, яка не має канікулів, – каже завідувач виробництвом провідної виноробні Закарпаття Тібор Годор, й розповідає, що ж зараз роблять спеціалісти компанії на схилах, засаджених благородними лозами. Так, виноград не дає відпочинку виноградарю і взимку! І в зимові […]

Детальніше
news-archive Гордість Закарпаття! Компанія Шато Чизай отримала престижну відзнаку проекту телеканалу 1+1 «Інспектор. Міста»

Ми довго тримали інтригу, попри все бажання поділитися з друзями гарними новинами. Але нарешті похвалимося: виноробна компанія Шато Чизай – офіційно є гордістю Закарпаття. Хоча, будемо цілком нескромними, насправді не тільки його! 😉 Як ви мали змогу побачити в ефірі телеканалу 1+1, візит проекту «Інспектор. Міста» на Закарпаття не обмежився Мукачевом. Знімальна група відвідала і […]

Детальніше