news-img

Опубліковано: 20.11.2018

На Святі молодого вина Шато Чизай представили вина врожаю-2018 і авторську серію Олега Скрипки «Країна мрій»

Виноградарський сезон-2018 був дуже успішним: удосталь зігріті сонцем ягоди набрали найкращих якостей для того, аби стати чудовим вином.

Компанія Шато Чизай виготовляє вина винятково з власного винограду і – відроджує традицію свята на честь завершення збору врожаю. Щоби розділити радість від початку сезону молодого вина, запросили в гості закарпатців і гостей краю.

Цього разу представили два сорти молодого вина: Піно Блан і Черсегі. Якщо перший належить до визнаної світом класики, то другий – локальна цікавинка: промислове виробництво вина цього сорту в Україні здійснює тільки наша компанія. І, так, ми радіємо, що шанувальників більшає, адже йдеться справді про цікавий продукт.

Головною ж «родзинкою» свята став зірковий ексклюзив: перша на Закарпатті презентація авторського вина Олега Скрипки «Країна мрій». Відомий музикант разом з виноградарями і виноробами Шато Чизай виготовив білий Traminer і Rose Pinot Noir. І гості змогли не лише скуштувати новинку від зірки, але і під час прямих включень поспілкуватися з автором, відповісти на його питання і виграти у подарунок колекційну пляшку.

Відроджуючи традицію Свята молодого вина, ми, окрім пригощання, запропонували відпочинок у колі друзів та шанувальників вина, спілкування зі знавцями своєї справи, екскурсію по Шато Чизай, лекції про виноробство, цікаві конкурси і розіграш подарунків. Адже вино – наша робота і наша радість: вміємо і любимо!

Молоді вина – Піно Блан і Черсегі, а також вина авторської серії Олега Скрипки «Країна мрій» можна придбати у фірмовому магазині в Берегові, в крамницях вашого міста та онлайн.

bottle

Молоде Вино Черсегі

Молоде Вино 2018

157 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img
news-img

Подібні новини

news-archive Дуже особливе вино

Кожне вино – це цікава історія.

Детальніше
news-archive Келих класики. Святкове червоне: що знати й як обрати найкорисніше вино?

Червоне вино. Класичний напій, якому тисячі років. І воно досі –  у лідерах продажів у світі. Фаворит рекомендацій  сомельє і … лікарів. А ще це – просто красиво, й так пасує святковій порі. Так, сухе червоне вино вважається найкориснішим. Органічні кислоти, вітаміни, мінерали, поліфеноли, амінокислоти, а ще – ресвератрол. Речовина, яка зі шкірки винограду переходить у […]

Детальніше
news-archive Non Stop на Малій Горі. Що взимку відбувається на виноградниках Шато Чизай?

12 місяців на рік. Саме стільки працює виноградар, який переживає за врожай і майбутнє вино. Виноградарство – праця, яка не має канікулів, – каже завідувач виробництвом провідної виноробні Закарпаття Тібор Годор, й розповідає, що ж зараз роблять спеціалісти компанії на схилах, засаджених благородними лозами. Так, виноград не дає відпочинку виноградарю і взимку! І в зимові […]

Детальніше
news-archive Гордість Закарпаття! Компанія Шато Чизай отримала престижну відзнаку проекту телеканалу 1+1 «Інспектор. Міста»

Ми довго тримали інтригу, попри все бажання поділитися з друзями гарними новинами. Але нарешті похвалимося: виноробна компанія Шато Чизай – офіційно є гордістю Закарпаття. Хоча, будемо цілком нескромними, насправді не тільки його! 😉 Як ви мали змогу побачити в ефірі телеканалу 1+1, візит проекту «Інспектор. Міста» на Закарпаття не обмежився Мукачевом. Знімальна група відвідала і […]

Детальніше