fbpx
news-img

Опубліковано: 20.11.2018

Гордість Закарпаття! Компанія Шато Чизай отримала престижну відзнаку проекту телеканалу 1+1 «Інспектор. Міста»

Ми довго тримали інтригу, попри все бажання поділитися з друзями гарними новинами. Але нарешті похвалимося: виноробна компанія Шато Чизай – офіційно є гордістю Закарпаття.

 

 

 

Хоча, будемо цілком нескромними, насправді не тільки його! 😉

Як ви мали змогу побачити в ефірі телеканалу 1+1, візит проекту «Інспектор. Міста» на Закарпаття не обмежився Мукачевом. Знімальна група відвідала і нашу виноробню та виноградники в урочищі Чизай поблизу Берегова.

Цей візит був цілковитою несподіванкою! Ми завжди раді гостям, у тому числі і журналістам, але що відбуватиметься знімання саме цього проекту, дізналися вже в процесі… Що ж, тим приємніший результат!

Автори «Інспектор. Міста», у тому числі ведучий – інспектор Володимир Остапчук, були в захваті від наших мальовничих виноградників (а ми, знову ж таки нескромно, теж вважаємо їх рукотворним дивом Закарпаття!), виробничих потужностей Шато Чизай, а також, звісно, наших вин. Любимо, коли вдається приємно здивувати!

bottle

Cabernet Sauvignon

Витримані сухі вина

187 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

 

 

Умови на виробництві визнані взірцевими, а келихи для дегустації стали сенсацією проекту: зафіксовано ідеальний показник санітарної чистоти, «нуль» при допустимій «10-ці», це показники, яким позаздрить операційна – каже інспектор. У виносховищі згадали давню історію виноробства на наших землях. Знімали проект у серпні, коли почав достигати виноград, і ведучий сам долучився до збору, що є дуже важливим етапом у виробництві, адже всі вина Шато Чизай виготовляють лише з власного врожаю. А під час дегустації у букеті вина сорту Каберне Совіньйон, витриманого у діжках з французького дубу, ведучий знайшов класичні нотки смородини, чорносливу і … шкіри. “Так, ароматика вина дуже розмаїта – пояснив директор з продажів компанії, сомельє Олександр Мересійналічує понад 60 тонів, серед яких ноти не лише фруктів і прянощів, а й несподівані, наприклад, мокрого каменю“.

«Порівнюючи з винними турами в Європі, яких я відвідав достатньо, можу точно сказати:  дуже круто, що у нас в Україні є такі виноробні, є такі люди, є такий клімат, є все, щоби розвивати внутрішній туризм і культуру споживання вина! Вітаю вас! Ви – гордість!», – зазначив Володимир Остапчук, надавши виноробні відзнаку й однозначно рекомендуючи винні тури Шато Чизай.

Дякуємо телевізійникам за визнання, пишаємося табличкою, котра вже прикрашає наше Шато. Усіх, хто ще не був у нас – ласкаво просимо! Усі ж, хто вже бував на Шато Чизай, хочуть повернутися, ми це знаємо і – гостинно чекаємо! До речі, ось перелік наших винних турів, але обережно: вони закохують у Закарпаття і закарпатське вино!

Подивитися, як відбувалася інспекція і що найбільше вразило авторів проекту “Інспектор. Міста”, можна у відеоролику ТУТ.

Подібні новини

news-archive Виноград і нічого зайвого. На плантаціях Шато Чизай тривають зелені операції

Земля, сонце, вода, повітря – винограду, окрім умов, забезпечених теруаром, не треба нічого зайвого. Але необхідні вмілі руки виноградаря. І саме зараз на плантаціях компанії Шато Чизай – найкращих виноградниках Закарпаття – «гаряча пора» не лише через спекотну погоду. Тривають зелені операції!

Детальніше
news-archive Всеукраїнський конкурс виноробної продукції «Одеський залив» поповнив скарбничку дипломів Шато Чизай

Плюс три відзнаки – у доробку провідної виноробні Закарпаття! Цього разу лауреатами стали біле сухе вино унікального локального сорту Черсегі, розе «Сакура Закарпаття» та витриманий Піно Нуар врожаю 2017-го року.

Детальніше
news-archive Компанія Шато Чизай отримала Аграрний «Оскар» України

Визнання, важливе для всього Закарпаття! Закарпатська виноробня отримала престижну відзнаку: премію «Аграрна еліта України – 2019».

Детальніше
news-archive Стефан Баде: «Я зваблений закарпатським вином!»

На базі виноробної компанії Шато Чизай відбувся семінар для виноробів Закарпаття про досвід Франції у виноробстві.

Детальніше