news-img

Опубліковано: 20.11.2018

Гордість Закарпаття! Компанія Шато Чизай отримала престижну відзнаку проекту телеканалу 1+1 «Інспектор. Міста»

Ми довго тримали інтригу, попри все бажання поділитися з друзями гарними новинами. Але нарешті похвалимося: виноробна компанія Шато Чизай – офіційно є гордістю Закарпаття. Хоча, будемо цілком нескромними, насправді не тільки його! 😉

Як ви мали змогу побачити в ефірі телеканалу 1+1, візит проекту «Інспектор. Міста» на Закарпаття не обмежився Мукачевом. Знімальна група відвідала і нашу виноробню та виноградники в урочищі Чизай поблизу Берегова.

Цей візит був цілковитою несподіванкою! Ми завжди раді гостям, у тому числі і журналістам, але що відбуватиметься знімання саме цього проекту, дізналися вже в процесі… Що ж, тим приємніший результат!

Автори «Інспектор. Міста», у тому числі ведучий – інспектор Володимир Остапчук, були в захваті від наших мальовничих виноградників (а ми, знову ж таки нескромно, теж вважаємо їх рукотворним дивом Закарпаття!), виробничих потужностей Шато Чизай, а також, звісно, наших вин. Любимо, коли вдається приємно здивувати!

Умови на виробництві визнані взірцевими, а келихи для дегустації стали сенсацією проекту: зафіксовано ідеальний показник санітарної чистоти, «нуль» при допустимій «10-ці», це показники, яким позаздрить операційна – каже інспектор. У виносховищі згадали давню історію виноробства на наших землях. Знімали проект у серпні, коли почав достигати виноград, і ведучий сам долучився до збору, що є дуже важливим етапом у виробництві, адже всі вина Шато Чизай виготовляють лише з власного врожаю. А під час дегустації у букеті вина сорту Каберне Совіньйон, витриманого у діжках з французького дубу, ведучий знайшов класичні нотки смородини, чорносливу і … шкіри. “Так, ароматика вина дуже розмаїта – пояснив директор з продажів компанії, сомельє Олександр Мересійналічує понад 60 тонів, серед яких ноти не лише фруктів і прянощів, а й несподівані, наприклад, мокрого каменю“.

«Порівнюючи з винними турами в Європі, яких я відвідав достатньо, можу точно сказати:  дуже круто, що у нас в Україні є такі виноробні, є такі люди, є такий клімат, є все, щоби розвивати внутрішній туризм і культуру споживання вина! Вітаю вас! Ви – гордість!», – зазначив Володимир Остапчук, надавши виноробні відзнаку й однозначно рекомендуючи винні тури Шато Чизай.

Дякуємо телевізійникам за визнання, пишаємося табличкою, котра вже прикрашає наше Шато. Усіх, хто ще не був у нас – ласкаво просимо! Усі ж, хто вже бував на Шато Чизай, хочуть повернутися, ми це знаємо і – гостинно чекаємо! До речі, ось перелік наших винних турів, але обережно: вони закохують у Закарпаття і закарпатське вино!

Подивитися, як відбувалася інспекція і що найбільше вразило авторів проекту “Інспектор. Міста”, можна у відеоролику ТУТ.

bottle

Cabernet Sauvignon

Витримані сухі вина

187 грн

КУПИТИ ВИНО
news-img

Подібні новини

news-archive Дуже особливе вино

Кожне вино – це цікава історія.

Детальніше
news-archive Келих класики. Святкове червоне: що знати й як обрати найкорисніше вино?

Червоне вино. Класичний напій, якому тисячі років. І воно досі –  у лідерах продажів у світі. Фаворит рекомендацій  сомельє і … лікарів. А ще це – просто красиво, й так пасує святковій порі. Так, сухе червоне вино вважається найкориснішим. Органічні кислоти, вітаміни, мінерали, поліфеноли, амінокислоти, а ще – ресвератрол. Речовина, яка зі шкірки винограду переходить у […]

Детальніше
news-archive Non Stop на Малій Горі. Що взимку відбувається на виноградниках Шато Чизай?

12 місяців на рік. Саме стільки працює виноградар, який переживає за врожай і майбутнє вино. Виноградарство – праця, яка не має канікулів, – каже завідувач виробництвом провідної виноробні Закарпаття Тібор Годор, й розповідає, що ж зараз роблять спеціалісти компанії на схилах, засаджених благородними лозами. Так, виноград не дає відпочинку виноградарю і взимку! І в зимові […]

Детальніше
news-archive На Святі молодого вина Шато Чизай представили вина врожаю-2018 і авторську серію Олега Скрипки «Країна мрій»

Виноградарський сезон-2018 був дуже успішним: удосталь зігріті сонцем ягоди набрали найкращих якостей для того, аби стати чудовим вином. Компанія Шато Чизай виготовляє вина винятково з власного винограду і – відроджує традицію свята на честь завершення збору врожаю. Щоби розділити радість від початку сезону молодого вина, запросили в гості закарпатців і гостей краю. Цього разу представили […]

Детальніше